Zátěžové testy HONOR Watch GS Pro. Co vydrží outdoorové hodinky certifikované vojenskými standardy?

Zátěžové testy HONOR Watch GS Pro. Co vydrží outdoorové hodinky certifikované vojenskými standardy?

27. 11. 2020 Vyp Od Redakce

Od outdoorových hodinek čekáme, že vydrží špatné počasí, nezklamou v přesnosti měření a nemusíme se starat o nabíjení minimálně celý den. Když navíc mají 14 certifikací vojenských testů, tak samy vyzývají, abychom je otestovali o trochu víc. Jak dopadlo testování outdoorové novinky HONOR Watch GS Pro? Vydrží i zamrazení do mínus 20 °C? Podívejte se na výsledky. HONOR navíc přidává nová vylepšení. Nově si stáhnete do hodinek hry nebo si můžete vybrat z nových vzhledů ciferníků.

Zátěžové testy

Outdoorové hodinky HONOR Watch GS Pro deklarují 14 vojenských testů. Extrémně odolný parťák na jakýkoli vysokohorský track. Věřili byste tomu? Co opravdu vydrží? V laboratořích HONOR dali hodinkám co proto, aby vyzkoušeli, zda deklarované hodnoty opravdu sedí.

Přečtěte si také:  Nové modely chytrých hodinek TicWatch se představují

ŠOKOVÝ TEST

Náraz kuliček z nerezové oceli o velikosti 32 mm a váze 130 g padající na ciferník hodinek z výšky 12 cm.

TEST ODOLNOSTI PROTI PRACHU A PÍSKU

Zasypání hodinek velmi jemnou směsí prachu a písku tak, že hodinky budou zcela neprodyšně zakryty včetně ciferníku i řemínku.

VÝDRŽ PŘI NÍZKÝCH TEPLOTÁCH

Zamrazení hodinek zcela pokrytých do ledu při teplotě mínus 20 stupňů Celsia (-20 °C) po dobu nejméně 2 hodin.

TEST PONORU HODINEK

Důležitý test pro výdrž i při velmi nepříznivém počasí, případném ponoru do vody nebo při plavání. Hodinky byly zality a zcela ponořeny do mýdlové vody.

Přečtěte si také:  Chytré hodinky Huawei Watch GT 2 Pro se stále rozšiřují o nové funkce

14 vojenských testů MIL-STD-810G

Hodinky HONOR Watch GS Pro splnily 14 vojenských certifikací. Mezi ně patří deklarace výdrže až do mínus 40 stupňů Celsia (-40 °C) nebo naopak při velmi vysoké teplotě až do 70 stupňů Celsia (70 °C). Mimo jiné jsou rezistentní proti solné mlze až po dobu 96 hodin nebo vlhkosti až 240 hodin.HONOR Watch GS Pro lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do Kč
(Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>


Nový update HONOR Watch GS Pro:

Zahrajte si hry přímo na hodinkách nebo si vyberte z nových vzhledů ciferníků

Po několika měsících v prodeji HONOR přichází s novou aktualizací hodinek. Nově si přímo do hodinek stáhnete hry nebo si můžete vybrat z nových vzhledů ciferníků.

Obě novinky si jednoduše můžete nastavit v aplikaci Huawei Zdraví. Její nová aktualizace je právě dostupná v aplikačním obchodě AppGallery.

Nové vzhledy ciferníků a hraní her jsou dostupné pro všechny, kdo se k hodinkám připojují přes jakýkoli mobilní telefon HONOR nebo Huawei.