Rubrika: Dovolená


Vyberte si také svoji dovolenou s Invia.cz:
13. 12. 2023 Vyp

Zájem Čechů a Slováků o zimní koupací dovolené neustále roste

Od Pavel Srp

V posledních letech jsme svědky rostoucího zájmu Čechů a Slováků o koupací dovolené během zimních měsíců. Podle aktuálních statistik serveru s nejširší nabídkou zájezdů Dovolena.cz je patrné, že došlo k nárůstu poptávky po zimní dovolené v exotice  o 7 % ve srovnání s loňským rokem. Tento trend je zřetelný zejména v listopadu a prosinci, což jsou měsíce s největším počtem rezervací. Podobný vzor se opakuje i v letošním roce, přičemž leden se ukazuje jako další oblíbený měsíc pro tyto typy dovolených.

26. 11. 2023 Vyp

Vyvracíme pět nejčastějších mýtů spojených se zimní dovolenou v karavanu

Od Pavel Srp

Cestování na čtyřech kolech se stalo synonymem pro svobodu, dobrodružství i nezávislost. Přesto se ale najdou tací, kteří s prvními vločkami sněhu odkládají své karavany i obytňáky k zimnímu spánku. Ve společnosti totiž panuje řada předsudků, která je se zimním karavaningem spojená. Parkování v těsné blízkosti sjezdovky, možnost vychutnat si čerstvého prašanu mezi prvními návštěvníky areálu nebo nekonečné výhledy na zasněžené vrcholky hor jsou ale rozhodně dobrými důvody, proč tyto zastaralé mýty začít ignorovat!

5. 11. 2023 Vyp

Santa s velbloudy i tajné dárky od anděla. Objevte exotické vánoční tradice a zažijte je na vlastní kůži

Od Pavel Srp

Dopřejte si letošní svátky plné relaxu a vyrazte se na Ježíška ohřát do exotiky. Nebudete litovat! Pokud před zimou utečete do jedné z dalekých křesťanských zemí, kde se Vánoce slaví tradičně po stovky let, odvezete si z pobytu i obohacující vzpomínky na místní autentické tradice. Podívejte se, které destinace hýří vánoční pohodou.