Silikonová extáze. I umělé panny se vyvíjejí, už to nejsou jen nafukovací matrace

Silikonová extáze. I umělé panny se vyvíjejí, už to nejsou jen nafukovací matrace

16. 5. 2024 Vyp Od Pavel Srp

Mezi nejpoužívanější materiály v erotickém průmyslu patří silikon, který svou tvárností zaručuje ultra realistický zážitek a navíc, pokud se o erotické hračky s tímto povrchem dobře pečuje, bezpochybně vám vydrží léta. V tomto článku vám přiblížíme výrobu a údržbu erotických silikonových panen.

Věděli jste, že…?

Dříve byly erotické panny vyráběny především z materiálu TPE, který je lacinější, ale s jeho vlastnostmi není možné docílit takové realističnosti. Nyní většina výrobců cílí na panny ze silikonu. Cena už není o tolik vyšší, ale realističnost je někdy na takové úrovni, že minimálně z fotek takřka nepoznáte rozdíl od živé osoby. Mezi hlavní rozdíly obou materiálů patří jejich primární vlastnosti, kdy termoplast (TPE) je nepatrně porézní a žádá si zvýšenou hygienu, zatímco silikon má hladký povrch a nečistoty se na něm nemohou tak snadno uchytit. Nicméně v obou případech je potřeba nezanedbávat pravidelné čištění.

Postup výroby se liší v závislosti na materiálu

K dispozici jsou primárně 2 materiály, ze kterých se panny vyrábí. Jedním z nich je TPE a druhý silikon. Proces výroby se primárně liší v tom, že TPE je plast, který je tvárný za tepla, tedy hodně zjednodušeně se musí roztavit granulát, který se smíchá s barvami a nalije do formy. Naopak silikon je tekutý za studena a tvrdne až při smíchání složky A a B. Jakmile se tedy složky smíchají, tak je nutné přelít materiál do formy a ten postupně vytvrdne do finální podoby panny. Na závěr se upravují spoje panny jsou vymalovány do jejich finální podoby. Je důležité zmínit, že celý proces výroby je maximálně šetrný k životnímu prostředí díky využití filtrů, které brání výrobním výparům uniknout do ovzduší.

Připlaťte si teď a ušetřete později

Pro dlouhodobé udržení atraktivního vzhledu se doporučuje investice do kvalitního materiálu. Každý výrobce panen musí splnit nároky evropské certifikace, kde se testuje zdravotní nezávadnost produktu. Při koupi silikonové panny přes online portál může zákazník narazit na varovné upozornění, aby nekupoval levné padělky bez jasně ověřeného výrobce. „Pro nikoho není překvapením, že některé čínské výroby a padělky tyto certifikace nesplňují. Rozhodně tedy nedoporučujeme pořizovat padělky, které jsou mnohdy o 50% levnější,“ radí Patrik Duda, zakladatel Naughty Harbor. I když rádi dáváme přednost zvýhodněným cenám, tak v tomto oboru se za kvalitu vyplatí připlatit, abyste se vyvarovali snížené kvalitě.

Panny na posteli(2)-zdroj Naughty Harbor

„Zákazníci dávají velkou váhu právě realističnosti, a to i za vyšší cenu jako je například 80 000 kč, což není vůbec výjimkou. Současně zákazníci začínají využívat různé další „robotické“ prvky jako třeba „umělé dýchání“ panny, kdy se ji pohybuje hrudník jako při nádechu a výdechu. hodně žádané jsou různé vylepšení partií jako třeba stahování vagíny a další vylepšení, které navyšují pocit realističnosti ne jenom na pohled,“ dodává Patrik Duda.

468x66

Bez každodenní péče to nepůjde

Podobně jako v klasických vztazích, tak i v případě neobvyklých partnerství existují určité zásady, jak být lepším společníkem pro svou silikonovou krásku. Péče by měla být komplexní, zahrnovat pravidelné čištění, udržování správného prostředí a případně i drobné opravy. Jedině tak můžete zajistit, že vaše netradiční společnice vám bude sloužit s radostí a půvabem po dlouhou dobu. „Pokud se o svou pannu zákazník stará, není důvod, aby mu nevydržela 10 či 20 let,“ prozrazuje Patrik Duda. Ani v případě silikonových panen se nevylučuje možnost zkrášlení a navonění, takže pokud máte typ líčení nebo vůni, který se vám obecně na ženách líbí, můžete jej aplikovat i na svou vyvolenou doma.

Ne každý s tím musí souhlasit, ale silikonové panny mohou být víc než jen erotickým rozptýlením v posteli. Pro některé jsou tichou, ale za to zdobnou společností, pro jiné mohou představovat ženský ideál krásy, se kterým se doposud v reálném životě nesetkali.

Foto: Naughty Harbor