Párky a káry: Auta za desítky milionů se ukázala lidem. Jejich majitelé si dali sraz u Písku

Párky a káry: Auta za desítky milionů se ukázala lidem. Jejich majitelé si dali sraz u Písku

14. 5. 2022 Vyp Od Pavel Srp

Pokud jste dnes jeli kolem Písku, možná jste zaznamenali zvýšený výskyt supersportovních aut. Ta totiž nedaleko Písku měla sraz. Na akci jich dorazily desítky, včetně dvojice Bugatti, kterým sekundovalo ještě jedno zaparkované v showroomu.

Šlo o sraz, který byl pojmenován jako Párky a káry a je to taková česká verze zahraničních setkání Cars and coffee, na kterých se setkávají majitelů a nadšenci do aut bez ohledu na to, jak stará, drahá nebo exkluzivní jsou. A nejinak tomu bylo i tady.

Na hlavní ploše byla k vidění opravdu exkluzivní auta za miliony,mezi nimiž zářila Bugatti Veyron a Bugatti Chiron, ale zdatně jim sekundovalo i Lamborghini Aventador SVJ, trojice modelů Mercedes-AMG GT Black Series, ale i spousta Ferrari, Porsche, Mercedes-Benzů a dalších podobných aut. Ostatně podívat se na to můžete v galerii.

Pokud byste se raději podívali na celkovou atmosféru anebo si některá z těchto aut i poslechli naživo, pak můžete zhlédnout toto video.

A kromě hlavní plochy se parkovalo i na vedlejší ploše, kam také dorazila velmi zajímavá auta. Však se opět podívejte sami.