Na mosteckém okruhu se konal sraz BMW M. Přijelo celkem 157 aut!

22. 3. 2022 Vyp Od Pavel Srp

Avizovaný tradiční sraz majitelů M modelů BMW, který se konal v pátek 18. 3. 2022 na Autodromu Most, se povedl. Na parkoviště u boxů během dne dorazilo 157 automobilů BMW M různého typu i stáří.

Dominantní postavení mělo samozřejmě ikonické BMW M3, které bylo k vidění nejen v nejnovějším provedení, ale také s výjimkou zakladatele rodu M3 E30 i ve všech ostatních generacích. Velmi početné zastoupení nejen v boxech, ale především na trati měly modely BMW M2 a BMW M2 Competition, přičemž bylo možné spatřit i několik exemplářů výjimečného BMW M2 CS.

Stranou nezůstaly ani různé generace BMW M5, a to jak osmiválcová E39 či desetiválce E60/E61, tak nejnovější varianta s vypínatelným pohonem všech kol M xDrive. Silné zastoupení měly také modely BMW M Performance, včetně nejnovějšího BMW M240i xDrive Coupé nebo elektrického BMW i4 M50.

Přečtěte si také:  Řidič vytáhl klasické Ferrari Testarossa do zasněženého města. Je z toho parádní video

Nesmírně přátelská atmosféra plná rozhovorů s vůní benzinu a ježdění po okruhu byla za nádherného jarního počasí velmi povedeným vstupem do nové sezóny. Oficiálním partnerem srazu, který uspořádal Czech M Club, byla také BMW Group Česká republika.