Na mosteckém okruhu se konal sraz BMW M. Přijelo celkem 157 aut!

Na mosteckém okruhu se konal sraz BMW M. Přijelo celkem 157 aut!

22. 3. 2022 Vyp Od Pavel Srp

Avizovaný tradiční sraz majitelů M modelů BMW, který se konal v pátek 18. 3. 2022 na Autodromu Most, se povedl. Na parkoviště u boxů během dne dorazilo 157 automobilů BMW M různého typu i stáří.

Dominantní postavení mělo samozřejmě ikonické BMW M3, které bylo k vidění nejen v nejnovějším provedení, ale také s výjimkou zakladatele rodu M3 E30 i ve všech ostatních generacích. Velmi početné zastoupení nejen v boxech, ale především na trati měly modely BMW M2 a BMW M2 Competition, přičemž bylo možné spatřit i několik exemplářů výjimečného BMW M2 CS.

Stranou nezůstaly ani různé generace BMW M5, a to jak osmiválcová E39 či desetiválce E60/E61, tak nejnovější varianta s vypínatelným pohonem všech kol M xDrive. Silné zastoupení měly také modely BMW M Performance, včetně nejnovějšího BMW M240i xDrive Coupé nebo elektrického BMW i4 M50.

Nesmírně přátelská atmosféra plná rozhovorů s vůní benzinu a ježdění po okruhu byla za nádherného jarního počasí velmi povedeným vstupem do nové sezóny. Oficiálním partnerem srazu, který uspořádal Czech M Club, byla také BMW Group Česká republika.