Nejočekávanější filmy roku 2023, na které se vyplatí počkat!

Nejočekávanější filmy roku 2023, na které se vyplatí počkat!

2. 2. 2023 Vyp Od Komerční sdělení

Všichni fanoušci filmů a seriálů čekají každoročně na seznam nových počinů a jejich trailery pro nastávající rok. Někdy vás očekávané filmy překvapí. Jindy tam nenajdete nic pro vás. V každém případě je ale dobré vědět, na co čeká většina světa a na co se lidé nejvíce těší. Podívejme se, na jaké filmy se můžete těšit v roce 2023.

Tom Cruise v hlavní roli

Mission: Impossible Odplata je dalším dílem slavných akčních filmů s Tomem Cruisem v hlavní roli. Akční filmy budou mít v roce 2023 velký boom a tento je jen jeden z nich. Zatím není jasné, co se přesně bude v tomto dílu odehrávat, ale tvůrci slibují velké věci. Série se pomalu blíží do konce, takže se již nemusí na ničem šetřit a všichni herci šli do natáčení naplno. Máme se proto na co těšit.

Návrat Indiana Jonese na filmová plátna

Indiana Jones je nedílnou součástí historie dobrodružných filmů. Všichni ho známe a většina z nás ho miluje. Indiana Jones a disk osudu se vrací k sérii filmů, které skončily v roce 2008. Jak bude tento hrdina vypadat po 15 letech? Tento návrat na filmová plátna může být velký, ale také se může jednat o velké zklamání. Uvidíme, jestli Harrison Ford obhájí svou nejslavnější roli.

Pokračování fenomenální Duny

První část Duny oslovila miliony lidí po celém světě. Není proto překvapením, že se Timothée Chalamet vrátí v pokračování tohoto jedinečného příběhu. Tento film je jedním z těch, které vás zaručeně nezklamou. Jestli chcete strávit svůj volný čas v kině, Duna: část druhá bude ideální možností, kterou můžete zvolit. Máte-li rádi žánr fantasy, budete nadšení.

Do článku prosím vložit video jako embed (s možností přehrání v článku) zarovnané na střed:

Čtvrtý díl pořádné akce s Keanu Reevesem

Keanu Reeves patří mezi široce milované herce. Mnoho lidí si ho zamilovalo právě ve filmové sérii John Wick. A v roce 2023 se dočkáme čtvrtého dílu této jedinečné série. Tentokrát se bude děj odehrávat v Japonsku, takže se můžete těšit i na mnoho asijských akčních herců. Proti komu bude John bojovat tentokrát? Tato akce vás zaručeně nezklame a většina fanoušků se k sérii John Wick s radostí vrátí.

Článek vznikl ve spolupráci s lifestyle magazínem Life4us.cz.