mangazine.cz_ergo_uvodni

Užívejte si každý den naplno. S pojištěním odpovědnosti si nemusíte s ničím lámat hlavu

22. 3. 2022 Vyp Od Komerční sdělení

Určitě se vám někdy stane, že se ráno probudíte a hned vám je jasné, že celý den nebude stát za nic. V noci se vám zdály podivné sny, pořád vás něco rušilo od spánku a budík zazvonil nepříjemně brzy. Špatné dny občas potkají každého z nás. Jak se jim ale účinně bránit? S pojištěním odpovědnosti!

Nezáleží na újmě, pojištění odpovědnosti vás chrání vždy

Klasické pojištění odpovědnosti vás chrání před nehodami a nešťastnými událostmi, ke kterým může dojít v každodenním životě.

Ať už způsobíte někomu újmu:

  • na zdraví,
  • na majetku,
  • či finanční.

Ve všech případech můžete využít pojištění odpovědnosti za škodu.

Proč to dělat nevýhodně, když to jde i výhodně?

Některé pojišťovny vám při sjednávání některého druhu pojištění nabídnou sjednání pojištění odpovědnosti za zvýhodněné ceny. Není výjimkou ani to, že pojištění na blbost, jak se pojištění odpovědnosti také říká, si můžete sjednat zdarma k pojištění bydlení. Tím pádem nebude pojištěná pouze vaše domácnost a nemovitost, ale také vy. Pro jistotu.

mangazine.cz_ergo_01

Nepodceňujte význam pojištění

Domníváte se, že vás špatné dny nepotkávají? Nebo že jste natolik opatrní, že se vám nemůže nic zlého přihodit? Mnohdy to nemusíte být vy, kdo způsobí škodu na majetku či na zdraví někomu dalšímu. Může to být událost, kterou způsobí vaše kočka. Někdy ji zase může způsobit vaše dítě nebo jiný člen rodiny. Pojištění odpovědnosti se automaticky vztahuje na celou vaši rodinu, včetně všech jejích zvířecích členů.

Dopřejte si klidné spaní a užívejte si každý den naplno. Když se vám, nebo někomu jinému z rodinných příslušníků, nebude dařit, o nepříjemné následky a finanční vyrovnání se postará vaše pojišťovna. Sjednaná pojistka odpovědnosti má na život pozitivní dopad a dokáže život ulehčit.