Chcete vidět závody F1, ale bojíte se ceny za ubytování? Česká firma má nejen pro vás řešení

Chcete vidět závody F1, ale bojíte se ceny za ubytování? Česká firma má nejen pro vás řešení

17. 5. 2024 Vyp Od Pavel Srp

Česká firma z Hranic v čele s Petrem Bouchalem objíždí závody Formule 1 ve vybraným evropských zemích a nabízí celosvětový produkt v podobě prvotřídního ubytování v mobilním stanovém hotelu. Jeho hlavním cílem je dávat zážitek z akcí Formule 1 nejvyšší úrovně poskytovat hostům zákaznický servis od A do Z. I vy se můžete stát součástí komunity GPtents a zažít stanové město před začátkem léta, a to sice 30.června, kdy se bude konat Velká cena Rakouska ve Spielbergu 2024.

Zážitkové ubytování kousek od dráhy F1

Projekt GPtents řeší problémy s ubytováním na velkých akcích, které se konají v malých městech. Názorným příkladem jsou právě závody Formule 1, kdy do města o malém počtu obyvatel přijede velká skupina fanoušků závodů a možnosti ubytování jsou v okolí 60 km velmi omezené.

„My přijedeme s mobilním stanovým hotelem, rozložíme stany pro dvě osoby s kvalitní pěnovou matrací, přikrývkami, osuškami, kosmetikou a elektřinou. Poskytujeme horké sprchy, máme výborné snídaně a večeře. Vše je v hotelové kvalitě a welcome drink není výjimkou,“ říká Petr Bouchal, zakladatel projektu GPtents.

Stanové město na zelené louce

Nápad na projekt GPtents se zrodil v roce 2017 při cestování na Novém Zélandu v reakci na problém s ubytováním na velkých akcích, jako jsou závody Formule 1 a MotoGP. Z počátečního kapitálu 10 000 Kč se do roka stal obrat v řádech milionů korun. Od té doby jsou finanční prostředky průběžně využívány na investice do vývoje. Nyní se prosperující česká firma z Hranic může pyšnit nabídkou světového produktu na špičkové úrovni. „Od zelené louky zpět do zelené louky je na místě městečko asi 12 dní,” uvádí pro zajímavost Bouchal.

Kam na závody Formule 1 s GPtents?

GPtents aktuálně zastřešují ubytování na 4 akcích ve 3 evropských zemích: v Itálii, Belgii a Rakousku. V blízké době budou GPtents hned na dvou z nich, a to sice na Velké ceně Itálie v Imole, která proběhne 19. května, a o pár týdnů později budou na Velké ceně v Rakousku ve Spielbergu, 30. června.