BMW a Rolls-Royce doprovodily výstavu výjimečných hodinek SEW v Praze

BMW a Rolls-Royce doprovodily výstavu výjimečných hodinek SEW v Praze

23. 10. 2023 Vyp Od Pavel Srp

V pátek a v sobotu 20. a 21. října proběhl v paláci Žofín devátý ročník veletrhu výjimečných hodinek SEW, jehož partnerem se letos poprvé stala společnost CarTec Group, autorizovaný dealer BMW. Na Slovanském ostrově se představily čtyři vozy BMW Group: BMW i5, BMW X5, BMW XM a vůbec poprvé na veřejnosti v Česku také Rolls-Royce Cullinan z limitované edice Inspired by Fashion v nepřehlédnutelné barvě Forge Yellow.

Karel Kadlec, majitel CarTec Group: „Krásné mechanické hodinky a technologicky dokonalé vozy v nás vyvolávají pozitivní emoce, podněcují naši fantazii, obdivujeme jejich design, řemeslné zpracování, dělají nám společnost a doprovázejí nás na cestách. Právě proto mám radost, že můžeme program nejprestižnější hodinářské výstavy v Česku doplnit o to nejlepší, co v rámci CarTec Group nabízíme – úchvatné vozy BMW a Rolls-Royce.“

Salon Exceptional Watches (SEW) je největší hodinářskou výstavou ve střední Evropě, která tradičně představuje nejnovější trendy a inovace v oblasti hodinářství. Letos se na Žofíně představilo víc než 30 výrobců v čele se značkami, jako jsou Bell&Ross, Bulova, Fortis, Franck Muller, Maurice Lacroix či Zenith.

Přečtěte si také:  Chcete zažít v zimě něco nového? Zkuste méně tradiční zimní sporty a aktivity jako je například ledová jóga či běžkování se psem

Výstava se těšila velkému zájmu veřejnosti a navštívilo ji tři tisíce návštěvníků, kteří letos mohli kromě krásných hodinek obdivovat i krásné vozy BMW Group.