BMW Lounge během Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary na nové adrese a dostupný po celou dobu jeho konání

BMW Lounge během Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary na nové adrese a dostupný po celou dobu jeho konání

1. 7. 2022 Vyp Od Pavel Srp

BMW pokračuje v tradici a je již po osmé oficiálním vozem Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary, který začal v pátek 1. července a potrvá do soboty 9. července. BMW Group bude na festivalu přítomná nejen svými vozy, které budou zajišťovat přepravu významných osobností, ale také ve srovnání s předchozími roky zcela nově pojatým BMW Lounge umístěným na nové adrese na Divadelním náměstí. V něm bude po celou dobu festivalu připraveno několik vozů a mnoho dalších zajímavostí.

BMW Lounge

BMW Group si pro návštěvníky festivalu připravila v nově zrekonstruovaném Secesním paláci na adrese Divadelní náměstí 1 unikátní BMW Lounge, ve kterém bude představena nejen strategie značky, ale také ještě před oficiálním uvedením na český trh nejnovější modely BMW i7 a BMW X1.

Přečtěte si také:  Na sraz BIG BMW Classic letos dorazilo 150 veteránů

Na své si přijdou také fanoušci MINI a BMW Motorrad, pro něž bude připravena BMW Motorrad zóna v čele s BMW R 18 Classic a BMW CE 04. Zajímavostí bude také vystavení testovacího prototypu BMW řady 7 s tzv. těžkou kamufláží. Přesně takto kamuflované vozy se totiž budou již brzy testovat v novém Vývojovém centru u Sokolova, které BMW Group v Karlovarském kraji staví.

Stranou ale nezůstane ani pro BMW typická radost z jízdy. Hosté si budou moci vyzkoušet speciální Sim Racing simulátor a soutěžit tak o BMW M4 Cabrio na víkend, nebo se registrovat na testovací jízdy s různými modely BMW a MINI přímo v rámci festivalu. Jedním z testovacích vozidel bude BMW i4, Auto roku 2021/22. Ve třetím patře budovy je otevřená DSC Gallery s veřejně a zdarma dostupnou galerií moderního umění.

Přečtěte si také:  Pravidelný pobyt v sauně s sebou nese řadu zdravotních benefitů

BMW Lounge je přístupný po celou dobu konání Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary (1.–9. července 2022) v časech od 10 do 18 hodin. Adresa je Divadelní náměstí 1, Karlovy Vary.