S koncem roku rozesílá BMW do aut opět vánoční a novoroční přání [video]

S koncem roku rozesílá BMW do aut opět vánoční a novoroční přání [video]

22. 12. 2021 Vyp Od Pavel Srp

BMW své zákazníky v jejich BMW v průběhu letošních svátků překvapuje dvěma animovanými přáními k Vánocům a do nového roku. Kromě toho celé představení uvnitř vozu doplní sváteční hudba a specifické vnitřní osvětlení. Od 22. prosince se po nastartování vozidla objeví na jeho kontrolním displeji ikona aplikace s vánoční čepicí, která bude signalizovat blížící se svátky.

Kliknutím na ikonu se spustí přání v podobě animace „BMW Happy Holiday“, která bude k dispozici do 26. prosince. Na kontrolním displeji se zobrazí vánoční obrázky, zahraje sváteční melodie a atmosféru v interiéru navodí světelná show vnitřního osvětlení.

Na Silvestra, na přelomu roku, přijde druhá animace

Od 31. prosince bude nový rok oslavovat další aplikace na kontrolním displeji, tentokrát s ikonou ohňostroje. K dispozici bude také novoroční poselství od BMW, rovněž se sváteční hudbou a ambientní světelnou show uvnitř vozu. Obě animace si řidič může během svátečního období pouštět libovolně často kliknutím na ikonu aplikace. S každým dalším rokem se s personalizovanými svátečními pozdravy ve svém BMW setká stále více zákazníků po celém světě.

Letos se novoroční poselství BMW přenáší již na 48 trzích do více než 2,6 milionu vozů BMW. Pro zobrazení svátečních animací musí být vozidla vybavena příslušnou volitelnou výbavou a systémem BMW iDrive s BMW Operačním systémem 7 nebo 8 a musí mít datum výroby po 07/2020.

Přání rozesílalo BMW i v loňském roce

Vánoce 2020:

Nový rok 2021: