Limitovaná edice hodinek PRIM ARMA se představuje

Limitovaná edice hodinek PRIM ARMA se představuje

23. 10. 2023 Vyp Od Pavel Srp

Před více než dvaceti lety učaroval statisícům hráčů po celém světě svět her inspirovaný mnoha válečnými konflikty, které jsou autenticky představeny v precizně vytvořeném prostředí. Výrazná limitovaná edice PRIM ARMA tematicky míří do široké komunity hráčů této legendární hry. Originální, propracované hodinky, vystavěné na legendárním modelu PRIM Orlík, však ocení všichni příznivci poctivé hodinařiny.

Čeští vývojáři ze studia Bohemia Interactive, česká legendární hra, české ikonické hodinky PRIM. Jiný model než Orlík nepřipadal od samotného začátku v úvahu. Původně navržen pro československou armádu, do dnešních dnů oblíbený ve všech jeho verzích. Pro mnohé symbol. Stejně jako Arma. S napětím a dychtivým očekáváním si příznivci hrají s myšlenkou, jaká asi bude další kapitola.

Orlíky se objeví v Arma Reforger. Jako autentický důkaz doby a spolehlivý pomocník. První české hodinky v české hře, která už dávno dobyla svět. Díky velké a přátelské spolupráci s týmem Bohemia Interactive, jejichž cenné rady, nadšení a vědomosti byly strhující, však nezůstanou jen ve hře. Z virtuálního světa vystoupily v podobě zatím poslední limitované edice hodinek PRIM roku 2023.

Přečtěte si také:  Celoroční cestování je trend. Jak však vybrat správné zavazadlo (nejen) do letadla?

Vyrobeno bylo přesně 128 kusů odolných mechanických hodinek s in-house automatickým strojkem PRIM titanovým pouzdrem. Víko zdobí návod na určení severu pomocí kompasové lunety. Číslo 128 je sedmou mocninou dvou, tedy perfektní mocnina složená ze dvou prvočísel. Odkazuje svou symbolikou na prostředí tvůrců počítačových her, ve kterém dvojková soustava hraje zásadní roli. Neméně důležitá je však preciznost, přesnost, důraz na detail. To je průsečík mezi světem počítačových her a světem mechanických hodinek.

PRIM_ARMA_LE- (2)

Nejvíce fascinující je to, jak vznikají. V případě novoměstských primek bývá jako první skica, nápad přenesený na papír. Tvoří se konstrukční výkresy, ladí se materiály. Po odsouhlasení všech proveditelných vizualizací začíná realizace prvního kusu. Podle něj se nastaví případné změny a začne samotná výroba. Paralelně se diskutuje o balení a o tom, co bude v něm. Tisíce myšlenek, hodiny přemýšlení a hledání. Jiný výsledek než precizní není přípustný.

Tvořit hru, na kterou čekají statisíce hráčů na celém světě. Navrhovat prostředí, funkčnost, logiku. Promýšlet strategii, její hodnocení. Navazovat na předchozí verze, které nasadily vysokou laťku. Splnit očekávání náročné komunity. Zapojit aktuálně dostupné technologie a zároveň vytvořit 100% reálné prostředí. Desítky nachozených kilometrů v terénu, zkoumání lokalit, které se do hry otisknou. Pro dokonalou logiku a opravdovost. Procházíte hrou a připadáte tak nějak důvěrně. Prostředí vám přijde povědomé a známé. Jsou to hodiny na zdi, interiér hospody nebo kostel na náměstí? Za tím vším jsou miliardy vteřin práce, která nemůže vznikat pouze od stolu v kanceláři. Pohyby hráčů s důrazem na přirozenost lidského pohybu, rychlost, přesnost, taktika, cíle. A čas, který hraje stěžejní roli. Čas, který měří „Orlíky“.

Přečtěte si také:  České ženy preferují bikiny, muži preferují krátké šortky

Stejně jako hra, i limitovaná edice PRIM ARMA je doladěná k dokonalosti. Včetně balení. Najdete v něm sadu pověstných psích známek, z nichž jedna obsahuje unikátní kód pro spuštění hry Arma Reforger. Nůž z produkce české firmy ANV ozdobený mapou s vrstevnicemi konkrétního místa ze hry nese stejné unikátní číslo limitované edice jako hodinky. Kaučukový olivově zelený pásek můžete vyměnit za náhradní NATO strap v černé barvě.

Cena hodinek je v České republice stanovena na 128 000 Kč.