Udržovat se v dobré kondici i během zimních měsíců? Ano!

Udržovat se v dobré kondici i během zimních měsíců? Ano!

29. 1. 2019 Vyp Od Komerční sdělení

Nevadí, že venku sněží a mrzne, je třeba dát si do těla! Křivky vyrýsované do plavek nebo pár vypracovaných svalů, neunavit se po prvním uběhnutém kilometru a dokázat si, že na to opravdu máme. Velmi důležitá věc pro osobní sebevědomí, ale nakonec také pro zdraví, které máme všichni jen jedno. Aneb jak tvrdí odborníci, je zapotřebí minimálně půlhodina až hodina zdravého pohybu třikrát týdně. A když je zrovna zima, jsou tu fitness centra nebo posilovny…

Zvedat činky pod dohledem skutečných mistrů

Specialisté, kterým můžete důvěřovat. Prostředí, do něhož se budete rádi vracet. I o tom je totiž posilovna Praha 10, stačí jen překonat počáteční ostych a brzy už můžete plánovat tréninkové dávky na celý měsíc dopředu. Nakonec, možná tu potkáte i pár celebrit, což v započaté cestě určitě jen povzbudí.

mangazine.cz_kentoyafitness_cz_01

Vybavení této posilovny má světové parametry, takže o vás bude postaráno skutečně na jedničku. Svaly se samy určitě nevybudují, musíte jim dodat nejen potřebný stavební materiál, ale také trochu té pověstné dřiny. Otevřeno je každý pracovní den mezi půl sedmou ráno a desátou večer, takže můžete přijít v ranních hodinách, po práci odpoledne nebo večer, zkrátka až budete mít chuť, všechno je přeci jednou poprvé!

Vstávat a cvičit, je tu spoustu možností!

Fitness centrum na Praze 10 má perfektní zázemí a je připraveno i na nejnáročnější klientelu. Skvěle vybavený bar, dietní program přesně na míru nebo jen velmi lehké činky pro začátečníky – vše se totiž musí budovat postupně, někdy dokonce úplně od nuly.

mangazine.cz_kentoyafitness_cz_02

Ale snad právě proto je to velká výzva, pokud sedíte celý den v kanceláři, je zapotřebí vybít někde přebytečnou energii. S osobním trenérem jde všechno snáz, od čeho mají asi sportovci své mentální kouče? Ono je to vlastně docela jednoduché, kdo cvičí, cítí se lépe!