mangazine.cz_prokonzole_cz_uvodni

Tipy na TOP tituly pro PS4 aneb Když je venku hnusně, zapněte konzoli!

24. 5. 2021 Vyp Od Komerční sdělení

Venku je tak hnusně, že by jeden nevyhnal ani svého psa – však to znáte. A do toho ta korona. Do společnosti nemůže nikdo, kdo nebyl na očkování ani na testování. Ale mělo by vám to vadit? Pokud se vám doma válí PlayStation 4, nemusíte si nic vyčítat. Udělejte si hráčské odpoledne a neváhejte ho protáhnout až do rána. Vsadíte-li na následující tituly, nuda váš byt obejde obloukem.

GTA 5

I po více než sedmi letech lze GTA 5 PS4 bez nadsázky označit za jednu z nejlepších her, které kdy byly na konzoli vydány. Rockstar Games sice letos hráčům naservíruje upravenou verzi pro PS5, ale pokud se na upgrade nechystáte, nemusíte litovat. Akční RPG adventura v otevřeném světě je zárukou skvělé zábavy pro každého, koho fascinuje drsné prostředí gangů říznuté zběsilými automobilovými honičkami.

Spider-Man

Pořádná akce z pohledu nejoblíbenějšího hrdiny od Marvelu chyběla hodně dlouho, ale v roce 2018 se fanouškovská obec konečně dočkala. Argument, že na PS4 Spiderman sice nevypadá tak dobře jako na novější generaci konzole, je mimo mísu. I tak jde o jedinečnou příležitost, jak se dostat na kobylku známým záporákům a důkladně vyčistit Manhattan od všeho zlého. Neméně chytlavou záležitostí je navazující titul Miles Morales, ve kterém figuruje stejnojmenný hrdina namísto Petera Parkera.

Mafia 2

Povedená „dvojka“ ikonické akční adventury sice neměla tak silný příběh, ale strhla na sebe pozornost úžasným grafickým zpracováním a unikátní atmosférou 40. a 50. let. Zlákat by vás mohla také věrnými napodobeninami legendárních vozů, které ve své době křižovaly nekonečné americké cesty. Pokud vás zklamal očekávaný třetí díl a druhý jste si z nějakého důvodu nechali ujít, určitě se k němu vraťte. Mafia 2 PS4 s přívlastkem Definitive Edition (4K remastarovaná edice) rozhodně stojí za pozornost.

Všechny uvedené i mnoho dalších titulů zakoupíte ve specializovaném e-shopu prokonzole.cz.