TicWatch Pro 3 GPS – hodinky s prodlouženou výdrží a Wear OS

7. 5. 2021 Vyp Od Komerční sdělení

Značka TicWatch už několik chytrých hodinek na trh dostala, ovšem její prémiový model, TicWatch Pro 3 GPS, skutečně stojí za to.

Hodinky kromě jiného nabízejí prodlouženou výdrž na baterii, a to až na 3 dny v chytrém režimu. Ovšem chytré je i řešení dvojího displeje, díky čemuž je možné přepnout do režimu základního a tím výdrž baterie prodloužit ještě dále, a to až na 45 dní. I při této úspoře budete mít nadále přístup k důležitým informacím.

 

Naopak chytrý režim umožňuje plné využití přehledného Retina AMOLED displeje s tisíci aplikací a ciferníků. To vše je možné díky technologii dvojího displeje Dual Display 2.0 od společnosti Mobvoi. Úhlopříčka displeje činí 1,4“ a kromě jiného máte k dispozici automatické nastavení jasu. Detailní rozlišení Retina displeje činí 454 x 454 pixelů.

pro 3 rendering 3

Plynulost provozu je zajištěna využitím platformy Qualcomm Snapdragon Wear 4100. Oproti platformě Snapdragon Wear 3100, která byla dosavadním standardem, dostávají uživatelé k dispozici vyšší výkon CPU, GPU i paměti, a navíc vyšší výdrž baterie na jedno nabití.

Díky hodinkám TicWatch Pro 3 GPS budete mít kdykoliv přehled o svých zdravotních údajích včetně kvality spánku, dýchání, úrovně stresu a hluku a dalších záležitostech. Univerzálnost řešení podtrhuje odolnost vůči prachu a vodě na úrovni IP68, což znamená, že se s hodinkami můžete klidně koupat i v bazénu a využívat je při plavání. Na hory se hodí i zabudovaný barometr a v terénu jistě oceníte i zabudovanou GPS.

Přečtěte si také:  PRIM ORLÍK TITAN DAMAŠEK: Hodinky pro muže, který má odvahu být výjimečný

Problémem nejsou ani různé režimy tréninku, díky kterým můžete přesně přizpůsobit i cíle svého cvičení. A tyto cíle následně i překonávat. K těmto režimům patří následující: plavání v bazénu, jóga, veslovací trenažér, horolezectví, gymnastika, trailový běh, eliptický stroj, venkovní běh, běh uvnitř, chůze, cyklo trenažer, free style a venkovní cyklistika.

Chytré hodiny TicWatch Pro 3 GPS jsou v porovnání s hodinkami TicWatch z roku 2018 cca o 30 procent lehčí a díky vyztužení nerezovou ocelí a vysoce pevným nylonem se skelnými vlákny jsou i mnohem odolnější. Součástí balení je i vyměnitelný silikonový řemínek s šířkou 22 mm, optimalizovaný podle výrobce pro zdravý životní styl.

Přečtěte si také:  Projděte obchody a vybírejte dárek pro pány!

Hodinky jako vůbec první model na Snapdragon Wear 4100 běží na operačním systému Wear OS od Googlu, do kterého si můžete stahovat oblíbené aplikace z obchodu Google Play. Už jsme zmínili také ciferníky, které si můžete přizpůsobit ze stovek nabídek přímo v aplikaci Mobvoi. Kromě toho můžete jako ciferník klidně používat fotografii své drahé polovičky.