Skip Pay nabízí novým klientům roční dálniční známku zdarma a navíc 1000 Kč na útratu, které mohou využít i na nákup paliva

Skip Pay nabízí novým klientům roční dálniční známku zdarma a navíc 1000 Kč na útratu, které mohou využít i na nákup paliva

17. 1. 2023 Vyp Od Pavel Srp

Fintech Skip Pay přichází s další atraktivní akcí pro nové klienty – motoristy. Do konce února si mohou pomocí Skip karty online objednat roční dálniční známku v hodnotě 1500 Kč zcela zdarma a získat dalších 1000 korun na útratu v případě aktivního používání karty. Skip Pay tak v době rekordní inflace navazuje na svou sérii úsporných benefitů pro všechny.

Existuje asi málo motoristů, které by nepotěšila možnost snížit náklady na provoz svých vozidel. Ať už jezdí po dálnici pravidelně, nebo jen párkrát za rok, nemine je koupě dálniční známky. Fintech Skip Pay, jeden z největších poskytovatelů odložených plateb v ČR, nyní nabízí svým novým klientům uvítací bonus nejen v podobě proplacené roční dálniční známky, ale i v podobě dalších 1000 korun na útratu.

“Loni v létě jsme motoristům snížili náklady na pohonné hmoty. Letos našim klientům nabízíme benefit, který budou moci využívat po celý rok. Stejně jako Skip Pay kartu, která jim poskytne něco navíc prakticky pokaždé, když ji použijí – ať už jde o odloženou platbu, nebo například prodlouženou záruku. Tu jistě ocení třeba právě při nákupu náhradních dílů nebo technických vychytávek pro svá auta,” komentuje Tomáš Krásný, šéf marketingu Skip Pay.

Přečtěte si také:  Co všechno dneska umí vyrobit solární elektřinu? Odpadky, ale i Eiffelovka nebo historické Pompeje

Zařídit si Skip kartu, aby mohl nový klient čerpat slevu, není složité – celý proces je kompletně online a trvá jen pár minut. A díky virtuální podobě karty, kterou je možné ihned aktivovat v aplikaci, je možné platit okamžitě a nečekat, až na zvolenou adresu dorazí její plastová varianta.

Není to navíc poprvé, kdy Skip Pay přináší benefity pro motoristy. Loni v květnu například umožnil na tři měsíce umožnil tankovat benzín či naftu, doplnit LPG, CNG nebo vodík či nabíjet elektřinou na všech čerpacích stanicích v Česku i okolních státech s 10% slevou.

Jak akce funguje?

  • Klienti si do konce února zdarma zřídí kartu od Skip Pay
  • Virtuální kartou mohou platit ihned, nemusí čekat na doručení fyzické karty
  • Na webu edalnice.cz si objednají dálniční známku a zaplatí online Skip kartou
  • Skip Pay útratu zaeviduje a zlevní ji o 100 % její hodnoty

TIP: Spočítejte si výši splátky u půjčky
Potřebujete půjčit peníze? Využijte kalkulačku splátek u půjčky a vyberte si tu nejvýhodnější nabídku!

Všichni klienti, kteří si zřídí Skip kartu, získají navíc při pravidelném používání karty (alespoň pětkrát každý měsíc) dalších 1000 korun na útratu v průběhu prvních dvou měsíců od jejího zřízení. A to kdekoli – tedy jak na e-shopech, tak při platbě v kamenných obchodech nebo klidně na čerpacích stanicích.

Co karta od Skip Pay nabízí všem klientům?

  • 50 000 korun na nákupy kdekoliv s 0 % RPSN
  • Odložení plateb až o 50 dní za férový a předem známý poplatek
  • Automatické prodloužení záruky u produktů nad 1500 korun na 3 roky zdarma
  • Pojištění většiny produktů nad 1500 korun proti krádeži a rozbití na 1 rok zdarma
Přečtěte si také:  Daňové novinky pro rok 2024. Zaplatíme opět více

Odložené platby jsou nástrojem, který poskytuje domácnostem větší jistotu při plánování malých i velkých výdajů. Skip Pay průběžně aktualizuje systém benefitů, ten hlavní – kontrola nad vlastním cashflow – ovšem zůstává.