mangazine.cz_radyprovsechny_cz_nahledovy

Rekreační objekt jako forma investice? Právě nyní je nejvyšší čas!

30. 6. 2020 Vyp Od Komerční sdělení

Poohlížíte se po vhodné investici? Co říkáte na rekreační objekt? Možná nejste zrovna ten typ, kterého baví jezdit na chatu. Ceny nemovitostí zejména ve velkých městech však stále rostou a nemovitost lze přesto obecně stále považovat za velmi solidní a trvalou investici. Navíc to může být investice, která vám může velice snadno vydělávat. Na venkově stranou od veškerého ruchu lze stále koupit za zajímavé ceny nemovitosti, které jsou k tomu doslova předurčeny.

Investujte chytře

K tomu všemu vám ještě nahrává aktuální „pokoronavirová krize“. Konkrétně pak omezené možnosti cestování, což vám zajistí, že o rekreanty skutečně nebudete mít nouzi. O zájemce na pronájem chaty však nebylo nouze ani dosud a na nezájem si tak provozovatelé rozhodně nemohou stěžovat.

Přečtěte si také:  Investice do nemovitostí v dnešní době dává smysl. V jakých zemích je to sázka na jistotu?

Proč do toho tedy jít? V dnešní době je skutečně škoda minout jakoukoliv dobrou příležitost investice, která se naskytne. Právě investování do nemovitostí vám je schopno zajistit zajímavé zhodnocení peněz v samotné nemovitosti, ale také dodatečný příjem z pronájmu.

Při investování zohledňujte:

  • Lokalitu
  • Cenu nemovitosti
  • Náklady na rekonstrukci

mangazine.cz_radyprovsechny_cz_01

Lokalita je jedním z nejdůležitějších atributů atraktivity vaší nemovitosti k pronájmu. Máme zde nyní pochopitelně na mysli zejména krátkodobý pronájem určený k rekreaci. Proto je důležité, aby taková chata byla jednak dostatečně v přírodě na zajímavém místě, třeba poblíž zimního střediska, koupaliště apod., ale také měla odpovídající dopravní spojení, možnost snadného nákupu v okolí a zkrátka veškerou potřebnou občanskou vybavenost, na kterou je dnes člověk zvyklý.

Přečtěte si také:  Hledáte dárky pro muže, které se setkají s úspěchem? Zkuste zlato jinak

Cena nemovitosti není vše

Proto je potřeba při volbě vhodné nemovitosti k investici vždy zvažovat nejen cenu nemovitosti, ale také případné náklady na rekonstrukci, které mohou být při vidině pronájmu s takovou nemovitostí spojeny.

Podívejte se na magazín Business way a dozvíte se více nejen o investování v této oblasti.