Odstřelte únavu kávovými shoty ZoZozial. Na českém trhu je nová káva cold brew

Odstřelte únavu kávovými shoty ZoZozial. Na českém trhu je nová káva cold brew

21. 4. 2020 Vyp Od Redakce

Teploty venku narůstají a drinky na zahřátí nahrazují ty osvěžující. Jedním z nich je novinka v nabídce NATU káva cold brew ZoZozial plná energie.

Výrobce kvalitních čistých přírodních potravin společnost NATU uvádí na trh novinku od dánské značky ZoZozial. Jde o kávové shoty, které v pěti příchutích nabízí rychlé doplnění energie.

“Kávové shoty nejsou velké, ale mají v sobě spoustu energie. Té se nám často z různých důvodů nedostává. Naše nové kávové shoty jsou rychlým řešením. Ať už jste na cestách nebo se potřebujete soustředit na klíčový meeting, vždy je příjemné mít zaručenou možnost povzbuzení,” říká Kamila z NATU.

Skvělá naplňující chuť koncentrovaného shotu může být vždy po ruce v několika příchutích. Jednou z oblíbených variant je oblíbené cold brew.

Přečtěte si také:  OMV nabízí letošní léto novou ledovou kávu VIVA Café Caramel

Co je to cold brew?

Pro přípravu cold brew se místo horké vody používá studená, ve které se ručně namletá káva maceruje až čtrnáct hodin, ideálně přes noc. Chuťově vynikající koncentrovaný kávový nápoj obsahuje vysoké množství kofeinu (157 mg/100 ml), který má oproti klasické kávě vyšší sladkost, nižší aciditu a čokoládové a ovocné tóny. Pomůže Vám soustředit se, budete se cítit bdělejší a čilejší.