Novinky u Adriatica a Pierre Ricaud

26. 8. 2018 Vyp Od Redakce

Tato dlouhodobá tradice je podporována novými technologiemi, které společnost používá k vytváření současných kusů hodinářského umění. Rafinované a stylové modely Adriatica spojují klasický a moderní design s vysokou kvalitou a přesností za rozumnou cenu.

Adriatica chronograf A1193.R213CH se stává výrazem této vítězné kombinace tradice a technologie. Je určen pro moderní muže s chutí a stylem, elegantní a dynamické.

Model je vodotěsný až do 50 metrů, černý kožený řemínek s krokodýlovým vzorem s přezkou z nerezové oceli zvyšuje sofistikovaný vzhled tohoto klasického švédského chronografu firmy Adriatica.

Pierre Ricaud je moderní a rychle se vyvíjející značka. Její portfolio obsahuje klasické, sportovní a designové hodinky. Návrháři dbají na každý detail a dávají pozor, aby vycházeli z moderního stylu a nejnovějších trendů v oblasti designu za konkurenceschopnou cenu. Hodinky Pierre Ricaud odrážejí filozofii značky, která uvádí, že je důležité sledovat nejnovější módní trendy bez ignorování funkčnosti.