Sichuan-Airlines-new-7th-edition-uniforms

Letecká společnost Sichuan Airlines posiluje mezinárodní profil novými uniformami obsluhující posádky

29. 8. 2018 Vyp Od Redakce

Společnost Sichuan Airlines představila nově navržené uniformy pro palubní personál v rámci svého programu rozvoje mezinárodní letecké dopravy „Panda Route“. Klasický červenočerný design, který symbolizuje vášeň a racionalitu, má za cíl propagovat image letecké společnosti a posílit její profil na světové scéně.

Nová dámská uniforma inspirovaná „S-čchuánskou červenou“, barvou Sichuan Airlines, sestává z červeného jednodílného kusu, černého saka, červeného saka, černého zimního vlněného kabátu a černého klobouku. Uniformu pro muže tvoří bílá košile s červeným pruhem a červeným potiskem na kapse saka, který odráží barevnou kombinaci dámské uniformy.

„Naše nová 7. edice uniforem je inspirována myšlenkou „Movements, Sichuan“, kde červená barva představuje pohostinnost a vášeň obyvatel provincie S-čchuan, stejně jako pikantní chuť s-čchuánské kuchyně. Našim cestujícím chceme představit první čínské prvky a s-čchuánské chutě prostřednictvím nového designu a profesionálních a srdečných služeb palubního personálu,“ řekl Shi Zuyi, generální ředitel společnosti Sichuan Airlines.

Přečtěte si také:  Jak se vyhnout úskalím spojeným s půjčením auta v zahraničí? Poradíme, na co si dát pozor

Společnost Sichuan Airlines obnovuje uniformy každých pět až deset let a každý design byl výrazem image letecké společnosti v různých fázích jejího vývoje. Společnost klade na uniformy velký důraz, od puntíkovaných košilí s bílými šaty v počátečních letech až po 6. edici s červeno-růžovým a safírovým designem s mašlí na pasu.

Tato letecká společnost nyní vlastní největší flotilu letounů Airbus v Číně a jejích 270 „tras Panda“ spojuje Asii, Evropu, Oceánii a Severní Ameriku. Představením nových uniforem pro palubní personál a nadcházejícím zavedením nových letadel A350 pokračuje společnost Sichuan Airlines na cestě ke svému propojenému a mezinárodnímu cíli v rámci služeb.