Letecká společnost Sichuan Airlines posiluje mezinárodní profil novými uniformami obsluhující posádky

Letecká společnost Sichuan Airlines posiluje mezinárodní profil novými uniformami obsluhující posádky

29. 8. 2018 Vyp Od Redakce

Společnost Sichuan Airlines představila nově navržené uniformy pro palubní personál v rámci svého programu rozvoje mezinárodní letecké dopravy „Panda Route“. Klasický červenočerný design, který symbolizuje vášeň a racionalitu, má za cíl propagovat image letecké společnosti a posílit její profil na světové scéně.

Nová dámská uniforma inspirovaná „S-čchuánskou červenou“, barvou Sichuan Airlines, sestává z červeného jednodílného kusu, černého saka, červeného saka, černého zimního vlněného kabátu a černého klobouku. Uniformu pro muže tvoří bílá košile s červeným pruhem a červeným potiskem na kapse saka, který odráží barevnou kombinaci dámské uniformy.

„Naše nová 7. edice uniforem je inspirována myšlenkou „Movements, Sichuan“, kde červená barva představuje pohostinnost a vášeň obyvatel provincie S-čchuan, stejně jako pikantní chuť s-čchuánské kuchyně. Našim cestujícím chceme představit první čínské prvky a s-čchuánské chutě prostřednictvím nového designu a profesionálních a srdečných služeb palubního personálu,“ řekl Shi Zuyi, generální ředitel společnosti Sichuan Airlines.

Přečtěte si také:  Letoun s vertikálním startem ZURI mohou zákazníci vidět dříve, než bude vyroben

Společnost Sichuan Airlines obnovuje uniformy každých pět až deset let a každý design byl výrazem image letecké společnosti v různých fázích jejího vývoje. Společnost klade na uniformy velký důraz, od puntíkovaných košilí s bílými šaty v počátečních letech až po 6. edici s červeno-růžovým a safírovým designem s mašlí na pasu.

Tato letecká společnost nyní vlastní největší flotilu letounů Airbus v Číně a jejích 270 „tras Panda“ spojuje Asii, Evropu, Oceánii a Severní Ameriku. Představením nových uniforem pro palubní personál a nadcházejícím zavedením nových letadel A350 pokračuje společnost Sichuan Airlines na cestě ke svému propojenému a mezinárodnímu cíli v rámci služeb.