Nosíte slipy? Přečtěte si 5 důvodů, proč je vyměnit za trenýrky!

Nosíte slipy? Přečtěte si 5 důvodů, proč je vyměnit za trenýrky!

3. 12. 2018 Vyp Od Komerční sdělení

Spodní prádlo sice není vidět, ale přesto byste ho měli vybírat pečlivě. Pokud vám padly do oka trenýrky, berte to jako znamení, protože spodky s tímto střihem nabízí nejvíce výhod. Připravili jsme pro vás výčet šesti hlavních důvodů, proč byste je měli nosit. Zda si po přečtení článku zůstanete u slipů, nebo pořídíte zbrusu nové, značkové trencle, je na vás.

Bezkonkurenčně nejpohodlnější spodky

Žádné jiné spodní prádlo není tak komfortní jako pánské bavlněné trenýrky. Samozřejmě za předpokladu správné velikosti a kvalitního materiálu. Zažijete v nich pocit svobody, nic vás nebude tlačit a oddechne si i vaše přirození.

Vhodné pro všechny typy postavy

Jsou pro vaši postavu vhodné slipy, nebo boxerky? V případě trenýrek nic podobného řešit nemusíte, a to jednoduše proto, že vám stoprocentně budou slušet. Nevěříte? Dejte šanci některé z renomovaných značek a garantujeme vám, že se v nich budete líbit sobě i své partnerce či partnerovi.

mangazine.cz_trenyrkarna_cz_01

Mohou být vtipné i sexy

Nabídka pánského spodního prádla je pestrá. Trenýrky se vyrábí v neuvěřitelně širokém spektru designových provedení, takže je můžete nosit podle nálady. Když se probudíte s dobrou náladou, sáhnete po vtipném vzoru a večer je vyměníte za stylové trenýrky Styx, kterým žádná neodolá.

Jsou zdravější pro spermie

Plánujete potomka, případně jste se již do plození pustili, ale nedaří se? Problém může být ve špatném spodním prádle. Příliš těsné spodky způsobují přehřívání genitálií a tím i sníženou tvorbu spermií. Jakmile začnete nosit volnější trenýrky, šance na úspěšné početí rapidně stoupne.

mangazine.cz_trenyrkarna_cz_02

Praktické prádlo na celý den

V trenýrkách můžete strávit celý den, aniž byste se v nich cítili nepohodlně. Oceníte je v kanceláři, při pochůzkách ve městě i ve chvíli, až budete večer relaxovat na gauči. A nebudou vám překážet ani při sportování. Jednoduše nebudete mít důvod je vyměnit za jiný střih.

Potřebujete snad další důvody, proč trenýrky alespoň vyzkoušet? Až se poprvé nasoukáte do značkového prádla, okamžitě se do něj zamilujete. Buďte k sobě velkorysí a vyberte si to nejlepší. Skvělou volbou jsou třeba pánské trenýrky Represent.