Lifestylový asistent „Porsche 360+“ přichází na trh

Lifestylový asistent „Porsche 360+“ přichází na trh

3. 12. 2018 Vyp Od Redakce

Osobní asistent „Porsche 360+“ je nepřetržitě přítomným digitálním partnerem s nabídkou služeb, které zákazníkovi usnadní každodenní život a zpřístupní mu exkluzivní zážitky. Ať se jedná o dárek, který je nutné rychle pořídit, individuální plánování cesty, nebo obstarání vstupenek na vyprodaný koncert, osobní asistenti se ujmou každodenních i výjimečných úkolů a jsou k dispozici nepřetržitě sedm dnů v týdnu. S pomocí certifikovaných partnerů splní i neobvyklá přání. V Německu je „Porsche 360+“ již k dispozici jako aplikace pro iOS v rámci pilotního projektu, vyhrazeného prozatím řidičům modelu 911. Poplatek za používání činí 99 EUR měsíčně.

Produkt není určen pouze pro majitele vozidel Porsche: „Porsche symbolizuje fascinující zážitky – i nad rámec samotného automobilu. Asistentem ‚Porsche 360+‘ chceme našim zákazníkům umožňovat nezapomenutelné okamžiky a věnovat jim čas. Naším cílem je rozpoznávat individuální přání a plnit je,“ říká Thilo Koslowski, jednatel společnosti Porsche Digital.

Aplikace „Porsche 360+“ za tím účelem kombinuje všechny důležité informace, podobně jako panel přístrojů. Díky tomu mohou uživatelé sledovat a spravovat své požadavky a také procházet návrhy nabízené lifestylovým asistentem. Kromě aktuálního stavu osobních poptávek mohou zákazníci v aplikaci také navázat kontakt se svým osobním asistentem, a to přímo prostřednictvím chatu, e-mailu nebo telefonního spojení, a sdílet s ním informace prostřednictvím zaslaných fotografií.

„Porsche 360+“ nabízí navíc zákazníkovi inspirace v různých kategoriích, například pro zážitky a případné služby. Mezi ně patří například služby pro vozidlo, jako je prémiové ruční mytí ve stanovené oblasti. Digitální lifestylový asistent inspiruje pečlivě vybranými nabídkami také v oblasti gastronomie a cestování. Pro zákazníky programu „Porsche 360+“ jsou kromě toho připraveny další exkluzivní výhody, jako je přístup do vybraných ekonomických klubů. Díky tomu mohou například využívat zasedací místnosti na letištích. „Porsche 360+“ lze stáhnout z App Store pro iOS.

Nové Porsche 911 – výkonnější, rychlejší, digitální

Společně s programem „Porsche 360+“ vstupuje na trh také osmá generace modelu Porsche 911. Nová „devětsetjedenáctka“ oslavila světovou premiéru v předvečer autosalonu v Los Angeles. A i nadále stanovuje měřítka exkluzivní sportovnosti. Nové Porsche 911 má nadčasový a zároveň moderní design s nezaměnitelnou DNA značky Porsche. Jeho vzhled je mnohem svalnatější, zatímco zcela novému interiéru dominuje 10,9“ dotykový displej. Díky inteligentním ovládacím prvkům, podvozkovým systémům a řadě inovativních asistenčních systémů se suverénní, nekompromisní dynamika klasického sportovního vozu s motorem vzadu snoubí s požadavky digitálního světa.

Přečtěte si také:  Jak přežít letošní vlnu veder? Vyberte ta nejlepší místa na koupání

Nová generace přeplňovaných šestiválcových motorů „boxer“ byla zdokonalena a s 331 kW/450 koní ve verzích S je ještě výkonnější než dosud. Vylepšeným vstřikovacím procesem a nově umístěným turbodmychadlem včetně chladiče stlačovaného vzduchu se zvýšila účinnost celého poháněcího ústrojí. Hnací síla je přenášena nově vyvinutou osmistupňovou dvouspojkovou převodovkou. Mezi další výjimečné prvky patří jízdní režim Porsche Wet Mode pro ještě bezpečnější jízdní vlastnosti na mokré vozovce, asistent nočního vidění s termovizní infračervenou kamerou a rozsáhlá konektivita, která využívá kolektivní inteligenci. Nabídku završují tři exkluzivní digitální služby. Kromě osobního asistenta „Porsche 360+“ je k dispozici webový kalkulátor emisí „Porsche Impact“ a aplikace „Porsche Road Trip“ pro nevšední cestování.