Vanoce_STYX_(6)

Nebojte se darovat spodní prádlo, většinu lidí podle aktuální ankety potěší

19. 12. 2020 Vyp Od Pavel Srp

Každoroční přehlídka barevných pletených svetrů a ponožek už klepe na dveře. Anketa české značky spodního prádla Styx odhalila, že stále oblíbenějším dárkem pod stromečkem se stává také spodní prádlo, které potěší až 88 % obdarovaných.

Z ankety vyplývá, že 66 % lidí spodní prádlo pod stromečkem vždy potěší, 17 % se těší na nové barvy, materiály nebo limitované edice. 5 % dotazovaných ocení, že si je nemusí vybírat sami. „Pouhých 12 % lidí spodní prádlo jako dárek dostává nerado a raději si jej vybírají sami,“ komentuje výsledky ankety Adam Rožánek, zástupce české značky spodního prádla Styx.

Přečtěte si také:  Čeho se Češi nejvíce bojí? Nesoběstačnosti a úrazu

Ze statistik společnosti Trenýrkárna.cz pak vyplývá, že mezi nejoblíbenější spodní prádlo, které lidé objednávají online nebo kupují v kamenných pobočkách, patří kromě klasických pánských trenek a sexy spodního prádla pro dámy, také párové a rodinné trenky. V trenýrkách ve stejném dezénu tak může, nejen během vánočních svátků, doma zářit celá rodina, včetně malých dětí. Trenýrky jsou k sehnání už pro děti od dvou let. Statistiky společnosti dále ukazují, že ponožkám pod stromečkem úplně neodzvonilo, ale ty klasické nahrazují nápadité, veselé a barevné alternativy.