Módní značka BANDI naděluje složkám IZS slevu 50 %

Módní značka BANDI naděluje složkám IZS slevu 50 %

15. 11. 2018 Vyp Od Redakce

Vánoční dárek pro policisty a záchranné složky. Poděkování za to, že za nás denně v práci nasazují své zdraví i životy.

V BANDI si váží každodenní rizikové práce členů záchranných složek. Jako poděkování jim již pátým rokem přináší dárek ve formě SLEVY 50 % na značkovou pánskou módu BANDI, a to právě v předvánočním období.

Proč BANDI odměňuje záchranné složky

„Policisté, strážníci, hasiči, záchranáři, příslušníci vězeňské služby a justiční stráže při výkonu své profese za nás všechny nasazují své zdraví i životy. Oproti jiným profesím jsou však často nedocenění. V BANDI si vážíme jejich práce, při které chrání a zachraňují zdraví a životy nás i našich blízkých,“ vysvětluje majitel společnosti Andrej Bandi Vámoš. „Je naprosto v pořádku, že si sportovec na olympiádě vyběhá medaili a k tomu odměnu v řádu statisíců korun. Není ovšem v pořádku, že si policista odběhá 10 let ve službě a o takových penězích se mu může jen zdát. Mnohdy nedostane ani tu medaili. I když by se mohlo zdát, že práce policisty je stejná, jako kterákoli jiná práce, není tomu tak. Většina z nás neodchází z domu od rodiny do práce s vědomím, že se může zranit, nebo že se domů vůbec nevrátí. Paradoxně jsou to právě policisté, hasiči, záchranáři a členové vězeňské a justiční stráže, které společnost nedoceňuje.“

Proto v BANDI chtějí poděkovat a darovat slevu 50 % všem, kteří si to vzhledem k jejich rizikovému zaměstnání zaslouží. Majitel společnosti Andrej Bandi Vámoš dále dodává: „Když jsme tuto děkovnou akci vyhlásili v minulých letech, stály před značkovými prodejnami BANDI dlouhé fronty. Této příležitosti využily tisíce příslušníků záchranných složek. Velice mne těšilo, že tato forma poděkování padla na úrodnou půdu. Je velmi milé číst děkovné e-maily od krajských ředitelů i od řadových policistů, které člověka utvrdí v tom, že udělal správnou věc. Vánoční svátky jsou časem díků, dobrých skutků a zázraků. Nešlo tedy jinak, než i letos zopakovat mimořádný dárek pro záchranné složky. Pro pohodlnější a klidnější nákup jsme se letos rozhodli akci rozdělit do dvou termínů.“

Kdy mohou zaměstnanci IZS nakoupit s mimořádnou slevou

Od 19. 11. do 29. 11. 2018 nakoupí se slevou 50 % zaměstnanci ve výkonu služby Policie ČR, městské a obecní policie. Během následující týdenní pauzy budou ve všech prodejnách doplněny skladové zásoby. V termínu od 7. 12. do 17. 12. 2018 pak mohou slevu využít zaměstnanci Hasičského záchranného sboru ČR, zdravotnické záchranné služby a vězeňské a justiční stráže. Všichni výše uvedení pořídí ve značkových prodejnách Pánské obleky BANDI společenskou i volnočasovou módu za poloviční ceny. Mohou se tedy připravit na Vánoce, blížící se plesovou sezónu a zároveň ušetřit až několik tisíc korun.

Přečtěte si také:  Rappera Juicy J ve videoklipu zastavují v jeho Lamborghini dvě velmi sexy policistky

V BANDI věří, že tento dárek udělá všem obdarovaným radost a rozzáří úsměvy na jejich tvářích. A to nejen úsměvy mužů, ale také žen. Vždyť která žena by si nepřála mít vedle sebe na plese či u štědrovečerní večeře krásně oblečeného a upraveného gentlemana?

Příklad slevy

  • Původní cena pánského obleku: 6999 Kč
  • Akční cena obleku se slevou 50 %: 3499 Kč
    • Ušetříte: 3500 Kč

Běžně při nákupu společenského oblečení, například na ples, zaplatíte za pánský oblek s košilí a kravatou 8547 Kč. S využitím této mimořádné slevy ušetříte polovinu ceny, tedy 4274 Kč.