Chytré náramky EVOLVEO FitBand v nových barvách

Chytré náramky EVOLVEO FitBand v nových barvách

15. 11. 2018 Vyp Od Redakce

Chytré náramky EVOLVEO řady FitBand můžete aktuálně koupit v rámci předvánočních slev a akcí typu Black Friday za příznivé ceny. Navíc jsou na trhu nově dostupné i originální náhradní pásky k těmto typům chytrých náramků. Nyní lze zakoupit náhradní pásky v původních barvách (černé a tyrkysové), ale také náhradní sadu pásků v atraktivních barvách, jako jsou modrá a oranžová pro FitBand B3 a pro FitBand B2 modrá, oranžová a růžová. Náhradní pásky umožňují individualizovat chytré náramky Evolveo FitBand podle prováděných aktivit, momentální nálady, outfitu nebo prostě jen pro radost.

Originální náhradní pásky pro chytré náramky EVOLVEO FitBand mají univerzální velikost a jsou vhodné pro nošení jak na levé, tak na pravé ruce. Výměna pásku je jednoduchá a zvládne ji opravdu každý.

Současně s uvedením náhradních pásků dochází i k úpravě cen chytrých náramků EVOLVEO FitBand. Aktuálně v rámci předvánočních slev a akcí typu Black Friday bude možné u vybraných prodejců a internetových obchodů zakoupit chytré náramky EVOLVEO FitBand za zvýhodněné ceny. V případě FitBand B3 budou koncové ceny začínat již na 1 290 Kč. Chytrý náramek FitBand B2 bude možné zakoupit již od 990 Kč.

Chytré náramky EVOLVEO FitBand B3 (barevný displej) a FitBand B2 (černobílý displej) mají bohatou nabídku funkcí včetně monitoringu hodnot krevního tlaku a tepové frekvence. Náramky se snadno a rychle spárují s mobilním telefonem s operačním systémem Android i iOS. Displej náramků mimo jiné zobrazuje notifikace z mobilního telefonu, jako jsou příchozí hovory, zprávy nebo naplánované události. Mezi funkcemi nechybí zmiňovaný monitoring hodnot krevního tlaku, měření tepové frekvence, kvality spánku, krokoměr nebo měření spálených kalorií a hodnocení celodenních aktivit. Náramky jsou voděodolné. Dotykový displej se aktivuje jemným poklepáním a ovládá se pohybem zápěstí nebo dotykem. Aplikace i samotné náramky mají kompletní českou a slovenskou lokalizaci. Chytré náramky ve spojení s chytrým telefonem a danou aplikací pak umožňují s daty z náramků dále pracovat, dlouhodobě sledovat výkony, vyhodnocovat a poskytovat přehledné informace ve formě grafů a statistik.

Dostupnost a cena

  • Sada náhradních pásků pro EVOLVEO FitBand B2 (modrý, oranžový, růžový) je dostupná prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců za doporučenou koncovou cenu 299 Kč včetně DPH.
  • Sada původních náhradních pásků pro EVOLVEO FitBand B2 (černý, tyrkysový) je dostupná prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců za doporučenou koncovou cenu 249 Kč včetně DPH.
  • Sada náhradních pásků pro EVOLVEO FitBand B3 (modrý, oranžový) je dostupná prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců za doporučenou koncovou cenu 249 Kč včetně DPH.
  • Sada původních náhradních pásků pro EVOLVEO FitBand B3 (černý, tyrkysový) je dostupná prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců za doporučenou koncovou cenu 249 Kč včetně DPH.
    Chytrý fitness náramek EVOLVEO FitBand B2 je dostupný prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců za doporučenou koncovou cenu 990 Kč včetně DPH.
  • Chytrý fitness náramek EVOLVEO FitBand B3 je dostupný prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců za doporučenou koncovou cenu 1 290 Kč včetně DPH.

EVOLVEO FitBand B2

EVOLVEO FitBand B3