Milujete jízdu na motorce? Vydejte se na výlet do zahraničí

Milujete jízdu na motorce? Vydejte se na výlet do zahraničí

3. 5. 2024 Vyp Od Komerční sdělení

Libujete si v jízdě na motorce? A chcete si tuto dávku adrenalinu vychutnat i v případě, kdy již u nás nepanují dobré podmínky? Řešením je vyrazit na motovýlet do zahraničí, kde si užijete perfektní počasí, i když je u nás již chladněji.

Nechte si vytvořit dovolenou na míru

Naplánovat dovolenou na motorce jistě můžete na vlastní pěst. V takovém případě však budete řešit zpravidla problematickou přepravu samotné motorky, případně její zapůjčení na místě.

O poznání pohodlnějším řešením je proto využít možnosti nechat si dovolenou naplánovat. Takovou službu nabízí například motoškola Přijďte se projet. Stačí jen specifikovat, v kolika lidech budete vyrážet a kam byste se rádi podívali. Následně pro vás zařídí letenky, ubytování na místě a mnohdy vám i poradí skvěle trasy pro jízdu na motorce.

Tuto dovolenou na míru v současné době nabízí ve Španělsku a Portugalsku. Přímo na místě si přitom můžete zapůjčit špičkové stroje z dílny BMW, takže si s přepravou vlastní motorky vůbec nemusíte dělat starosti.

Vyrazte i s lidmi, kteří na motorce nejezdí

Zmíněná motoškola vám vyjde vstříc i v případě, že na dovolenou vyrážíte společně s lidmi, kteří s vámi vášeň pro jízdu na motorce nesdílí. Těm mohou například zajistit zapůjčení auta, aby si mohli krásu jednotlivých zemí prohlédnout i přesto.

Z hlediska ubytování pro vás dokáží zařídit jak luxusní hotel, tak i ekonomickou variantu. Ve Španělsku si můžete jako doplňkovou jízdu vyzkoušet jízdu na koni, v Portugalsku by vám zase neměla uniknout možnost surfování v oceánu pod dohledem profesionálního instruktora.

Více informací o motoškole najdete na www.prijdteseprojet.cz.