Masturbátor: Pomocník moderního muže

Masturbátor: Pomocník moderního muže

19. 8. 2019 Vyp Od Komerční sdělení

Při pomyšlení na erotické hračky vejde většině lidí jako první na mysl klasický vibrátor. Ten je ovšem určený spíše ženám, což je trochu paradox, protože jejich sexuální uspokojení bývalo v minulosti vnímáno spíš jako druhořadé. Žijeme ovšem v době rovnoprávnosti, a tak není divu, že se nabídka hraček rozšiřuje. A to i těch pro muže.

Když mají ženy právo na erotické hračky, proč by ho neměli mít muži? I ti potřebují v posteli občas trochu rozptýlit, nahradit každodenní nudu, vyzkoušet něco nového, objevovat dosud nepoznané. A co na to vaše drahá polovička? Ta bude jistě souhlasit s tím, že je lepší honítko než nová žena.

Jednorázovka nebo stálá partnerka

Máte chuť vyzkoušet si potěšení na jednu noc? Pak vám přijdou vhod masturbační vajíčka, uvnitř kterých se nachází výstupky masírující penis. Seženete je do dvou stovek a oficiálně jsou určeny na jedno použití, nicméně s vysokou úrovní hygieny je lze použít víckrát.

Na druhou stranu si pak za vyšší částku můžete pořídit masturbátor, jenž vám vydrží dlouhé roky. Stane se vlastně takovou vaší stálou partnerkou. Po použití ho omyjete a další večer nebo klidně za deset minut vytáhnete znovu. Takový masturbátor jste určitě už někdy viděli. Známá je třeba značka Fleshlight, ale je jich daleko více. Pocity z jejich použití jsou opravdu hluboce realistické. Používají se jednoduše, v podstatě ho tam stačí jen strčit. Následně je třeba honítko umýt, hygiena je důležitá, pokud chcete, aby pomůcka dlouho vydržela.

100% diskrétně i před dětmi

Máte strach, co by se stalo, kdyby vaši pomůcku objevily děti nebo návštěva, pokud ji náhodou zapomenete na nočním stolku? Masturbace je běžná záležitost, i když stále trochu tabu. Proto si lze pořídit také diskrétní masturbátor. Vypadá třeba jako lahvička nějakého krému, na první pohled rozhodně nelze rozeznat, o co se jedná. Jestli jej tedy u vás nezahlédne někdo zasvěcený… Ten ale jistě bude mít pro vaše potěšení pochopení.