Lidl prodává bezdrátová sluchátka za pár stovek

Lidl prodává bezdrátová sluchátka za pár stovek

19. 12. 2022 Vyp Od Pavel Srp

Obchodní řetězec Lidl dnes neprodává pouze pečivo, potraviny a drogerii, ale v rámci jeho e-shopu si můžete pořídit třeba i doplňky do garáže, nábytek,oblečení anebo elektroniku. Jednou z novinek jsou i bezdrátová sluchátka s propojením Bluetooth značky SILVERCREST. Lidl je nabízí za pár stovek.

Sluchátka SILVERCREST Bezdrátová sluchátka True Wireless Bluetooth s nabíjecím boxem (koupit je můžete TADY) jsou v maličkém pouzdru, které zároveň slouží jako nabíjecí box pro bezdrátové nabíjení. Jsou vybavena Li-Pol akumulátory s výdrží pro až pro 4,5 hodiny poslouchání hudby a dostala i hlasové ovládání Siri a Google Assistant.

Ačkoliv stojí pouze 599 Kč, nabízejí i další funkce jako například vestavěné optické senzory pro automatické přehrávání, pokud jsou sluchátka v uších, nebo zastavení/pauzu po vyjmutí sluchátek z uší. Nechybí jim ani ovládání pro obsluhu hovorů a hudby, které je přímo na sluchátkách.

Přečtěte si také:  Samsung přináší nejnovější funkce z řad Galaxy Z Fold5, Z Flip5, Tab S9 a Watch6 na předchozí zařízení

V nabídce jsou v černé a v bílé variantě a uživatelé si je v recenzích chválí.

Pokud by se vám nelíbila tato sluchátka, Lidl jich má v nabídce více v cenové relaci od čtyř stovek až do 1600 Kč. Vybírat můžete zde.