kamera na motorku

Kamera na motorku je velmi praktickým doplňkem

6. 7. 2021 Vyp Od Komerční sdělení

Jde zkrátka o vášeň, motocykl se stává pro mnoho lidí životním stylem. A není divu, vzrušení z jízdy je jen jedno! Pokud dojde na českých silnicích k problémům, určitě se hodí, když máte průkazný záznam z posledních najetých minut. V neposlední řadě si pak lze udělat i hezkou vzpomínku z cest po místech, která máte opravdu rádi. Kamery určené pro motorky mají velký úhel záběru a nevadí jim ani chladné počasí. Stejně tak si poradí s dešťovými kapkami a ani silnější průtrž mračen nebude na překážku jejich stabilnímu provozu. Co si potom ještě více přát, že?

Velkokapacitní paměťová karta je samozřejmostí

A jak dlouhá videa vlastně můžete natáčet? Kamera na motorku podporuje až 128 GB kapacitu SD karet, což znamená jediné. Hodiny a hodiny záznamu ve Full HD, ať už budete chtít natočit cokoliv. Výhodou je kamera na motorku_2také jednoduché ovládání, k tomu, abyste začali nahrávat okolí, stačí jen stisk malého tlačítka. K dispozici je také dálkové ovládání, nemusíte tedy stát přímo u kamery. Praktický pomocník i na dlouhé cesty, moderní elektronika, na kterou se můžete maximálně spolehnout. A v neposlední řadě, nikde není psáno, že je určena pouze pro motocykl. Využít ji můžete stejně tak dobře i v autě.

Propojení se smartphonem dokáže ještě víc

Nahrajte si do chytrého mobilního telefonu speciální aplikaci a můžete kameru řídit i na dálku, stačí jen obě zařízení propojit. GPS modul pak přinese pestrou dokumentaci vašich cest, pro zajímavost si můžete změřit i průměrnou rychlost. Jde také o velmi malé zařízení, na nějž nebudou nenechavci zaměřovat pozornost. Můžete je proto mít bez obav na těle motorky i ve chvíli, kdy platíte na čerpací stanici útratu za pohonné hmoty nebo odpočíváte v nejbližší restauraci. Nejžhavější novinky mezi kamerami najdete na cel-tec.cz!

Foto: cel-tec.cz