Infinix uvádí na trh novou řadu NOTE 12 5G s fotografickými schopnostmi nové úrovně

Infinix uvádí na trh novou řadu NOTE 12 5G s fotografickými schopnostmi nové úrovně

8. 7. 2022 Vyp Od Pavel Srp

Společnost Infinix dnes představila dva nové 5G smartphony řady NOTE 12 – NOTE 12 PRO 5G a NOTE 12 5G. Tyto modely, které jsou uváděny na trh jako první 5G chytré telefony řady NOTE zpřístupňují sítě 5G pro každého a nabízí spotřebitelům ultrarychlé bezproblémové připojení, svižné a stabilní stahování dat a skutečně dech beroucí zážitek z hraní mobilních her.

Řada NOTE 12 5G je vybavena špičkovým fotografickým systémem se třemi fotoaparáty s vysokým rozlišením, které díky ostrému 108Mpx fotoaparátu propůjčují smartphonu NOTE 12 PRO 5G jedinečné fotografické vlastnosti. Kromě toho jsou telefony NOTE 12 PRO 5G a NOTE 12 5G vybaveny mimořádně velkým 6,7palcovým AMOLED displejem s barvou True Color pro strhující kvalitu videí. Masivní 5000mAh baterie s ultrarychlým 33W rychlonabíjením navíc udrží zařízení v provozu po celý den.

„Vývoj technologie 5G se závratně zrychlil díky přijetí 5G napříč celým odvětvím. Technologie 5G je nyní díky nižším nákladům a rychlejší výrobě snadno dostupná i pro smartphony střední třídy. Společnost Infinix proto vyvíjí výkonné smartphony s úžasnými fotografickými schopnostmi, jasnou a živou grafikou a módním designovým provedením, aby uspokojila potřeby uživatelů na rozvíjejících se trzích a přispěla k popularizaci technologie 5G s jejími nespornými výhodami. Věříme, že řada NOTE 12 5G umožní spotřebitelům plně využívat rychlost a komfort, který přináší inteligentní digitální životní styl založený na technologii 5G.“ produktový manažer řady NOTE ve společnosti Infinix Mobility Vento Lin.

Přečtěte si také:  TCL představuje nové vlajkové produkty a přináší další inovace, které dokazují, že jedinečnost začíná doma, u každého z nás

Síla technologie 5G

Řada NOTE 12 5G je plně osazena silným a vysoce úsporným 6nm procesorem MediaTek Dimensity 810, který dále podporuje výkonné jádro s frekvencí procesoru až 2,4 GHz a společně zajišťují fantastický zážitek při používání smartphonu. Díky integraci modemu 5G s nízkou spotřebou energie a plné podpoře nezávislých (SA) a nestandardních (NSA) sítí nabízí telefon cestujícím uživatelům možnost připojení k superrychlé síti 5G kdekoli na světě. Modely NOTE 12 PRO 5G a NOTE 12 5G také podporují funkci 5G se dvěma kartami v pohotovostním režimu, které zajistí vždy to nejkvalitnější připojení k síti pro maximální konektivitu a flexibilitu.

Infinix_NOTE_12-male-1Řada NOTE 12 5G představuje vlastní technologii společnosti Infinix SMART 5G, která umožňuje snížit u smartphonů řady NOTE 12 5G spotřebu energie až o 20 %. Technologie SMART 5G prodlužuje dobu používání o čtyři hodiny [2] díky nezávislému výzkumu a vývoji a optimalizaci klíčových technologií, které umožnily snížit spotřebu energie a zvýšit životnost baterie. SMART 5G dokáže posoudit stav sítě a inteligentně identifikovat scénáře s nízkou spotřebou energie, čímž umožňuje plynulé přepínání více než 30 aplikačních scénářů. Technologie SMART 5G navíc poskytuje spotřebitelům lepší uživatelský komfort díky hlubokému vhledu do spotřebitelských návyků a optimalizovaným řešením pro prodloužení doby užívání telefonu, přizpůsobených na míru uživateli.

Přečtěte si také:  Samsung přináší nejnovější funkce z řad Galaxy Z Fold5, Z Flip5, Tab S9 a Watch6 na předchozí zařízení

Nová úroveň focení smartphonem

Note 12 PRO 5G vybavený nejnovějším 108MP snímačem Samsung S5KHM6 vylepšuje vizuální obsah a obnovuje četné detaily, které lidské oko nedokáže rozpoznat. Objektiv se světelností f/1,75, který podporuje technologii Super Pixel 9 v 1, pomáhá fotografům vytvářet skutečně úžasné fotografie. Supervelký obrazový snímač s úhlopříčkou 1/1,67 palce a velikost jednotkových pixelů 1,92 μm propouštějí do objektivu více světla a umožňují tak dosáhnout lepší kvality fotografie i při slabém osvětlení a vytvářet úchvatné noční snímky. Díky profesionálnímu režimu nočního snímání dokáží fotoaparáty NOTE 12 Pro 5G a NOTE 12 5G zachytit více světla při fotografování v noci, obnovit realistické, bohaté detaily a vytvářet jasné a živé portréty. Pro uživatele, kteří chtějí zachytit dokonalé selfie, navíc NOTE 12 Pro 5G a NOTE 12 5G nabízejí také 16MP přední fotoaparát pro ten nejdokonalejší snímek. Kamerová jednotka modelu NOTE 12 5G zvyšuje laťku fotografických standardů smartphonů střední třídy a poskytuje uživatelům zážitek z focení smartphonem, který nemá v oblasti mobilní fotografie obdoby.

Úchvatný vizuální zážitek

Modely NOTE 12 PRO 5G a NOTE 12 5G jsou vybaveny úžasně tenkým 6,7palcovým FHD+ displejem AMOLED s 24bitovou hloubkou barev, který zobrazuje bohaté a živé odstíny. V porovnání s běžnými LCD obrazovkami je AMOLED energeticky úspornější a nepropouští světlo. Díky 100% barevnému gamutu D CI-P3 a barevnému kontrastnímu poměru 100 000:1 poskytují obrazovky NOTE 12 Pro 5G a NOTE 12 5G skutečně pohlcující vizuální zážitek. Obě zařízení jsou navržena s estetickým 92% poměrem obrazovky k tělu a vůbec poprvé nabízejí vynikající požitek při sledování videí v kompaktním balení díky obrazovce AMOLED v cenově dostupném smartphonu.

Přečtěte si také:  Samsung představil pátou generaci skládacích telefonů i novou řadu chytrých hodinek a tabletů

Díky pečlivému a inovativnímu designu a uspořádání mají telefony NOTE 12 PRO 5G a NOTE 12 5G tloušťku pouhých 7,9 mm a jsou tak jasným příkladem neustálé snahy společnosti Infinix o optimalizaci a konstrukční zdokonalování designu a technologií, které přinese mladým spotřebitelům po celém světě přístup ke špičkovým technologiím za dosažitelné ceny.

Infinix_NOTE_12-male-2Řada NOTE 12 5G, která je k dispozici ve dvou lesklých provedeních – černém Force Black a bílém Snowfall – vyčnívá z davu díky svému okamžitě rozpoznatelnému vizuálnímu stylu.

RAM pro všechny vaše potřeby

Díky jedinečné technologii Extended RAM poskytuje NOTE 12 Pro 5G rozsáhlou paměť, která zvládne dokonale hladkou správu aplikací i náročné používání. S obrovskou pamětí RAM 8 GB + 5 GB (což odpovídá 13 GB), která podporuje až 20 spuštěných aplikací současně, toto zařízení bez námahy zvládá více úloh a splní jakékoli nároky uživatele. Paměťový prostor 6 GB+3 GB (což odpovídá 9 GB) telefonu NOTE 12 5G nabízí v rámci své cenové kategorie úžasný výkon a sílu.

Další klíčové funkce

Monster Game Kit od společnosti Infinix přináší vizuální, zvukové a hmatové vjemy pro skutečně pohlcující herní zážitek: díky ultimátnímu hernímu posilovači Dar-link 2.0, vylepšenému hernímu systému XArena, dotykovému systému s lineárním motorem a 9vrstvému grafenovému chladicímu systému je hraní na chytrém telefonu lepší než kdykoli předtím.

  • Duální reproduktory s DTS: Řada NOTE 12 5G přináší působivý 360stupňový prostorový zvuk s vylepšenou kvalitou.
  • Systém chlazení grafenem: NOTE 12 5G je vybavena devítivrstvým chladicím systémem využívajícím grafen, který snižuje teplotu jádra až o pět stupňů Celsia a udržuje zařízení vždy v chladu.
  • Dotykové systémy s lineárním motorem: Telefony řady NOTE 12 5G využívají dotykový systém s lineárním motorem, který uživatelům dopřává zcela nový zážitek při hraní her.
  • Dar-Link 2.0 od společnosti Infinix: Software zlepšuje stabilitu obrazu na základě algoritmu vybaveného umělou inteligencí, přičemž zároveň optimalizuje teplotu zařízení, stav baterie a paměť při hraní.
  • Software XOS10.6: Série NOTE 12 využívá nový software XOS 10.6 založený na systému Android 12 s novými funkcemi, jako je např. Storage Optimizer, Lightning Multi-Window, Privacy Guardian a další.
Přečtěte si také:  Čtyři z pěti nových kávovarů jsou automatické. Lákají na levnější provoz

Ceny a dostupnost

Řada NOTE 12 5G bude nejprve dostupná v Indii, a to od 8. července. Telefon NOTE 12 Pro 5G bude stát přibližně 249 dolarů, cena modelu NOTE 12 5G bude začínat na 199 dolarech. Série bude obsahovat také variace dle požadavků zákazníků a trhu. Ceny a dostupnost se budou v jednotlivých regionech lišit.