Chystáte se na dovolenou? Raffles Bali je tipem na parádní exotiku

8. 7. 2022 Vyp Od Redakce

Raffles Bali je intimní oáza duševní pohody, která se nachází v překrásné zátoce Jimbaran Bay. Resort je umístěn na kopci s jedinečným výhledem na oceán a vlastní soukromou pláž. 32 špičkově vybavených vil zaručuje maximální relaxaci a nabízí velkorysý prostor s vlastní venkovní terasou a soukromým bazénem.

Na nejvyšším místě resortu, terase s výhledem na zapadající slunce, se nachází vyhlášená restaurace Rumari, která byla jmenována nejnovější Krug Ambassade, vůbec první v Indonésii. Můžete se těšit na požitkářskou kulinářskou výpravu, jeden z nejlépe sestavených gastronomických zážitků, který vyzdvihuje bohatství souostroví v dokonalé souhře s odbornými znalostmi špičkového kulinářského týmu a hostujících hvězd.

Přečtěte si také:  Vyspíte se a jste tam. Tipy na dovolenou v exotice s přímým letem

Na soukromé pláži resortu se nachází Loloan Beach Bar and Grill s výhledem na 25metrový nekonečný bazén, který nabízí bohaté menu z mořských plodů a prvotřídních masových specialit. Se soumrakem se atmosféra mění z uvolněné zábavy na ležérní eleganci.

Exkluzivní kulinářský zážitek zažijete také v nezapomenutelném intimním prostředí restaurace The Secret Cave, osvětlené mihotavými pochodněmi a světlem svíček, nebo v Purnama Honeymoon Bale, postavené na skalách na okraji pobřeží resortu. The Farm Terrace dále nabídne úchvatné stolování pod širým nebem pod pergolou z marakuji uprostřed svěžích zahrad.

Přečtěte si také:  Plánujete letní dovolenou? Vyberte si kemp podle zálib

Znalce potěší také ikonický bar The Writers Bar a přilehlá knihovna, kde si můžete vychutnat nápaditě kořeněné koktejly nebo vybrané šampaňské a víno. Tento intimní bar přináší na Bali dědictví Raffles a na míru vyrobený Raffles Bali Sling.

„V Raffles Bali vítáme cestovatele z celého světa a vybízíme je, aby si užili tento nejluxusnější balijský resort, který se může pochlubit dechberoucími západy slunce, svěžími tropickými zahradami, vynikající kuchyní i programem Raffles Emotional Wellbeing,“ uvedla Katya Herting, generální ředitelka Raffles Bali.

V rámci programu Raffles Emotional Wellbeing je relaxace hračkou – cestovatelé si vychutnají zvuky tropického ptactva, které se ozývají z okolní zeleně, a svěží vůni moře. Odpočiňte si pod rukama odborného terapeuta v lázních Raffles Spa s vlastní vanou a posuvnými dveřmi vedoucími na terasu s výhledem na kopec nebo v odlehlém léčebném apartmá The Sanctuary na svahu skrytém v přírodě.

Přečtěte si také:  5 tipů, jak během svých letních cest ušetřit

Hýčkejte se smyslovými zážitky, které vám dopřeje náš komorník Raffles Wellbeing Butler, který představuje naši legendární službu již od roku 1887.