Hyundai Motor spouští „Channel Hyundai“ pro chytré televize

Hyundai Motor spouští „Channel Hyundai“ pro chytré televize

14. 9. 2020 Vyp Od Redakce

Hyundai spouští interaktivní aplikaci „Channel Hyundai“ pro chytré televize. Aplikace nabídne zákazníkům nový druh zážitků prostřednictvím multimediálního obsahu a digitálního rozhraní.

Channel Hyundai nabízí zákazníkům on-line obsah a služby otevírající bránu do světa značky Hyundai z pohodlí domova. „Channel Hyundai je naší odpovědí na rostoucí potřebu rozšířené digitální komunikace v důsledku globální pandemie,“ řekl Wonhong Cho, výkonný viceprezident a globální marketingový ředitel společnosti Hyundai Motor.

Hyundai Motor v aplikaci nyní nabízí tři kategorie – LIVE, TV a MODELS – a do budoucna plánuje rozšíření hlavního menu o další položky.

Přečtěte si také:  Produktové tipy pro chytrou domácnost
  • Kategorie LIVE nabídne produktové premiéry a prezentace vize společnosti. Aktuálně bude přenášena světová premiéra zcela nového modelu Hyundai Tucson pro modelový rok 2021. Diváci budou moci v aplikaci sledovat živý přenos s vysokým rozlišením v noci ze 14. na 15. září.
  • Kategorie TV zahrnuje videa pokrývající širokou škálu lifestylových témat od partnerství značky Hyundai s uměleckou komunitou až po její aktivity v motorsportu. Hyundai také plánuje výrobu originálních příspěvků výhradně pro Channel Hyundai.
  • Kategorie MODELS je určena zájemcům o detailní informace o vozidlech Hyundai. Nabízí nejen videa, ale také virtuální interaktivní showroom, v němž se mohou zákazníci virtuálně seznamovat s nejdůležitějšími vlastnostmi a prvky výbavy všech modelů Hyundai.

Díky digitálnímu obsahu budou mít zákazníci k dispozici rozsáhlou multimediální nabídku informací o značce Hyundai, snadno přístupnou prostřednictvím chytré televize. Veškerý obsah je momentálně v angličtině, ale připravují se titulky a obsah i v jiných jazycích.

Přečtěte si také:  Nejlepší a nejluxusnější televize na českém trhu? Přichází MICRO LED od Samsungu za 4 miliony korun

Aplikace Channel Hyundai je k dispozici pro chytré televize LG a Samsung od roku výroby 2017, s verzí operačního systému webOS 3.5 nebo vyšší v případě modelů LG. Hyundai plánuje, že v budoucnosti aplikaci zpřístupní ještě širšímu publiku na chytrých televizích dalších značek.

Uživatelé si mohou aplikaci stáhnout z portálu LG Content Store nebo Samsung TV App Store. K jejímu vyhledání stačí zadat slova „Hyundai“ nebo „channel Hyundai“. Veškerý obsah lze sledovat také na webových stránkách aplikace Channel Hyundai na adrese http://channel.hyundai.com.