Až o 8 odstínů světlejší zuby se vám postará speciální bělicí LED lampa!

Až o 8 odstínů světlejší zuby se vám postará speciální bělicí LED lampa!

14. 9. 2020 Vyp Od Komerční sdělení

Kdo by netoužil po hollywoodském úsměvu odhalujícím bezchybný sněhově bílý chrup. I on je totiž naší vizitkou. Respektive tomu tak může být.

Za na pohled ne příliš esteticky zabarvenými zuby může stát spousta faktorů. Na barvě zubů se podepisuje kouření i nadměrná konzumace kofeinu. Důvody, proč barva našeho chrupu není taková, jakou bychom si přáli, však mohou být i genetické.

Nejste spokojeni s barvou svých zubů?

Způsobů, jak se nevzhledné zažloutlé barvy zubů zbavit, je několik. Obecně bělení zubů rozdělujeme na profesionální a domácí. Zatímco profesionální se odehrává ve stomatologických ordinacích, o domácí se nám starají přípravky, které aplikujeme sami v domácím prostředí. Jedná se o různá bělící pera, pudry a bělicí zubní pasty a gely. Na ně ovšem pozor – za světlejším odstínem chrupu většinou stojí obroušená zubní skloviny, proto vždy vybírejte přípravky s nízkou abrazivitou.

Přečtěte si také:  8 z 10 Čechů nemá vyřešené, co se stane s jejich majetkem v případě úmrtí

Šetrné, účinné a rychlé LED bělení

V tomto ohledu spíše doporučujeme vsadit na mnohem šetrnější postupy. Jedním z nich je například LED záření, tedy bělení pomocí speciální LED lampy. To je nejenom rychlé a pohodlné, ale především maximálně ohleduplné k citlivé zubní sklovině, a tedy bezpečné. A k tomu i velmi účinné! Vaše zuby po aplikaci mohou zesvětlit až od osm odstínů, o nichž si konkurenční přípravky mohou jen nechat zdát.

Bílé a zdravé zuby

Jak je to možné? Při LED bělení zubů vám v rámci speciální bělicí sady chrup zesvětlí bělicí LED lampa napájená jednou baterií (CR 2025). Ta je schopna vyprodukovat studené světlo o vlnové délce až 530 mn, které vás navíc spolu s nevzhlednou barvou vašich zubů zbaví i plaku a škodlivých bakterií, které se na nich usazují. Vaše zuby jinými slovy nebudou jen krásně bílé, ale i zdravé a to to by vám mělo jít především!

Přečtěte si také:  Sex s pannou: prosperující byznys v nejisté době

Od sněhově bílých zubů vás navíc bude dělit pouze šest aplikací po deseti minutách. Ještě váháte? Neměli byste! Pokud toužíte po sněhově bílém chrupu, pak už vůbec ne!