bělení zubů

Až o 8 odstínů světlejší zuby se vám postará speciální bělicí LED lampa!

14. 9. 2020 Vyp Od Komerční sdělení

Kdo by netoužil po hollywoodském úsměvu odhalujícím bezchybný sněhově bílý chrup. I on je totiž naší vizitkou. Respektive tomu tak může být.

Za na pohled ne příliš esteticky zabarvenými zuby může stát spousta faktorů. Na barvě zubů se podepisuje kouření i nadměrná konzumace kofeinu. Důvody, proč barva našeho chrupu není taková, jakou bychom si přáli, však mohou být i genetické.

Nejste spokojeni s barvou svých zubů?

Způsobů, jak se nevzhledné zažloutlé barvy zubů zbavit, je několik. Obecně bělení zubů rozdělujeme na profesionální a domácí. Zatímco profesionální se odehrává ve stomatologických ordinacích, o domácí se nám starají přípravky, které aplikujeme sami v domácím prostředí. Jedná se o různá bělící pera, pudry a bělicí zubní pasty a gely. Na ně ovšem pozor – za světlejším odstínem chrupu většinou stojí obroušená zubní skloviny, proto vždy vybírejte přípravky s nízkou abrazivitou.

Přečtěte si také:  3 tipy, jak naložit s financemi v době inflace

Šetrné, účinné a rychlé LED bělení

V tomto ohledu spíše doporučujeme vsadit na mnohem šetrnější postupy. Jedním z nich je například LED záření, tedy bělení pomocí speciální LED lampy. To je nejenom rychlé a pohodlné, ale především maximálně ohleduplné k citlivé zubní sklovině, a tedy bezpečné. A k tomu i velmi účinné! Vaše zuby po aplikaci mohou zesvětlit až od osm odstínů, o nichž si konkurenční přípravky mohou jen nechat zdát.

Bílé a zdravé zuby

Jak je to možné? Při LED bělení zubů vám v rámci speciální bělicí sady chrup zesvětlí bělicí LED lampa napájená jednou baterií (CR 2025). Ta je schopna vyprodukovat studené světlo o vlnové délce až 530 mn, které vás navíc spolu s nevzhlednou barvou vašich zubů zbaví i plaku a škodlivých bakterií, které se na nich usazují. Vaše zuby jinými slovy nebudou jen krásně bílé, ale i zdravé a to to by vám mělo jít především!

Přečtěte si také:  Tipy, které zajistí, aby vaší domácností neprotékaly tisícikoruny

Od sněhově bílých zubů vás navíc bude dělit pouze šest aplikací po deseti minutách. Ještě váháte? Neměli byste! Pokud toužíte po sněhově bílém chrupu, pak už vůbec ne!