honor_magic_v

HONOR Magic V je nový stylový skládací telefon

11. 1. 2022 Vyp Od Pavel Srp

Globální technologická značka HONOR dnes uvedla HONOR Magic V, svůj vůbec první 5G skládací vlajkový chytrý telefon. Ve výbavě s jedinečným designem, revolučním displejem a dynamickým výkonem běží tahle novinka na zbrusu novém čipu Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1. Pokročilý ultra tenký pant, širší venkovní displej a poslední uživatelské prostředí Magic UI 6.0. HONOR Magic V získává opravdu velký náskok co se týká inovativního designu skládacího telefonu. Nechybí spousta vychytávek a funkcí, které tuto novinku posouvají daleko od předešlých modelů na trhu. HONOR Magic V bude dostupný v Číně od RMB 9 999.

„Máme velkou radost z uvedení našeho prvního 5G skládacího telefonu. HONOR Magic V demonstruje naši expertízu i inovace ve funkčním designu, tedy základní pilíře, ke kterým jsme se zavázali a které chceme i nadále vyvíjet tak, abychom vždy zaručili ten nejlepší uživatelský zážitek, který můžete mít v dané kategorii,” uvedl George Zhao, CEO HONOR Device Co, Ltd. „Za HONOR si věříme na to, abychom byli jedním z nejlepších výrobců chytrých telefonů na trhu s prémiovými skládacími telefony. Jsme opravdu spokojeni s naší první skládací vlajkovou lodí. Věříme, že bude velmi konkurenceschopná v porovnání s existujícími modely.”

Unikátní design se postaral o nepřerušený, symetrický displej

Díky využití designu pokročilé technologie kapkového pantu, je HONOR Magic V vůbec nejtenčí v porovnání s podobnými produkty na trhu a má perfektně symetrické tělo. Dává tak nový benchmark co se týká uživatelského zážitku a designu skládacích chytrých telefonů.

Přečtěte si také:  Nenaleťte kyberzločincům o dovolené. Máme pro vás 6 bezpečnostních tipů

HONOR Magic V je vybavený 6,45” a 44° zakřiveným OLED displejem, pokud je složený. Dosahuje širšího poměru stran 21.3:9, který je daleko před jinými skládačkami na trhu. Díky tomu je telefon nadstandardně uživatelsky přátelský a funkční. Díky inovativnímu kapkovému pantu se HONOR Magic V rozloží do extra širokého 7,9” ničím nepřerušeného displeje. Máte opravdu zážitek, jak kdybyste měli v ruce tablet, který je mnohem pohodlnější pro prohlížení jakéhokoli obsahu nebo multitaskingu v práci.

Obrazovky na HONOR Magic V podporují 100% DCI-P3 barevný gamut s až 1,07 miliardy barev. Užijete si tak dechberoucí barvy v jasném a živém rozlišení. S obnovovací frekvencí až 120Hz zaručí dokonalý zážitek při sledování filmů, brouzdání na internetu nebo hraní her. HONOR Magic V je první skládací chytrý telefon s certifikací IMAX Enhanced.

Díky slitině vysoce odolného titanu, zirkonových kovů a vysoce odolných uhlíkových vláken, které dokáží redukovat hustotu, je HONOR Magic V extrémně lehký a vyvážený, když jej držíte v ruce.

Dynamický výkon poháněný nejnovějším Snapdragonem 8

HONOR Magic V je první skládací chytrý telefon poháněný novinkou od Qualcomm, čipem Snapdragon 8 Gen 1 s 5G procesorem, zaručující tak vynikající výkon hodný vlajkové lodi. Díky podpoře posledního Adreno GPU dokáže HONOR Magic V zvýšit výkon až  o 30 % s porovnání s předchozí generací, zvládne tak větší produktivitu i vyšší rychlost. HONOR Magic V je vybavený 12 GB RAM a možností rozšíření na externí úložiště až na 256 GB.

Pro nepřerušené připojení k síti, když se přepínáte mezi Wi-Fi a dalšími sítěmi, podporuje HONOR Magic V nové LINK Turbo X pro ještě rychlejší stahování.

HONOR Magic V má  chytrý chladicí systém obsahující poslední třetí generaci grafenu a chytrý teplotní management za podpory AI pro dosažení co největší efektivity.

Přečtěte si také:  Češi propadli nositelné elektronice. Mezi chytrými hodinkami vede Apple, náramky jsou na ústupu

Revoluční systém fotoaparátů

HONOR pokračuje dál s vytvářením vychytávek pro ještě lepší focení. HONOR Magic V má systém 4 fotoaparátů: 50MPx zadní fotoaparát s podporou AI nebo 42MPx přední fotoaparát pro krásné fotky a videa ve třech režimech: noční, HDR, Zoom. Díky technologii HONOR Image Engine, pokročilým systémem pro obrázky vylepšeným umělou inteligencí, dokáže HONOR Magic V vytvořit ty nejlepší fotky, ať fotíte kdekoli a cokoli.

Honor-Magic-V

Nové uživatelské rozhraní HONOR Magic UI 6.0 pro více personalizovaný uživatelský zážitek

S novým uživatelským rozhraním HONOR Magic UI 6.0 nabízí HONOR Magic V širokou paletu vychytávek a vylepšení. Magic UI 6.0 přichází s technologií umělé inteligence HONOR Magic Live. Díky kontextu a profilové predikci se dokáže Magic Live chovat jako osobní asistent, ovládá chytré učení uživatelových zvyklostí a chování, aby dokázal poskytnout vhodná doporučení. Magic Live dokáže v budoucnu podporovat ještě víc inteligentní učení pro různé scénáře v práci, při studiu, nebo workoutu a mnohem víc.

Navíc HONOR Magic V podporuje režim více oken, dovolující přepínat mezi vícero okny a mít přehled o jejich obsahu ve stejný čas, příp. si okna přizpůsobit podle sebe a vlastního stylu.  Díky vlastnímu chytrému systému umělé inteligence HONOR Magic V automaticky detekuje hodící se obsah k doporučení na základě využití režimu více oken.

Přečtěte si také:  Infinix přináší novou ultra rychlou nabíjecí technologii Thunder Charge

Další úroveň zabezpečí a bezpečnostních vychytávek

S duálním bezpečnostním systémem (HTEE+QTEE) je HONOR Magic V schopný zajistit bezpečnostní požadavky pro klíčové operace po celém světě. HONOR Magic V má také oddělený bezpečnostní čip pro zajištění maximální bezpečnosti pro hesla nebo biometrické údaje jako otisk prstu.

Ultra dlouhá výdrž baterie a pokročilé rychlonabíjení

4750mAh baterie s designem duální cirkulace je určená pro celodenní využití. HONOR Magic V má ve výbavě 66W HONOR SuperCharge rychlonabíjení, na 50 % se dostanete jen během 15 minut.

Graphical user interface

Description automatically generated

Barevné provedení, cena a dostupnost

HONOR Magic V bude k dostání ve třech nádherných provedeních: Black, Space Silver a Burnt Orange. Dostupný bude v Číně za RMB 9 999 ve verzi 12 GB RAM + 256 G ROM, ve verzi 12 GB RAM + 512 G jen za RMB 10 999.