Chcete bydlet v Kalifornii? Na prodej bude 60milionový komplet Retreat at Cambria na pobřeží

Chcete bydlet v Kalifornii? Na prodej bude 60milionový komplet Retreat at Cambria na pobřeží

12. 3. 2019 Vyp Od Redakce

Pobřežní komplex v centrální Kalifornii s plochou přes 3000 m², který se rozprostírá na pozemku o rozloze 80 akrů, bude v dubnu prodán aukčním domem Concierge Auctions. Komplex Retreat at Cambria má vinici s révou odrůdy Rulandské modré (Pinot Noir), dva zábavní pavilony s hudebním jevištěm, přistávací plochu pro vrtulníky a hangár, přímý přístup na pláž a garáže pro 60 vozidel. Nemovitost, v současné době nabízená za 60 milionů USD, bude prodána v absolutní dražbě ve spolupráci s celebritou a realitním specialistou na luxusní nemovitosti Kofim Narteym z Nartey Group ze společnosti Compass. Nartey dříve prodal domy hráče NBA Nicka Younga a hráče NFL Marcelluse Wileyho. Nabídka bude otevřena ve dnech 22.- 25. dubna na webových stránkách conciergeauctions.com, což zájemcům umožňuje účast na digitální dražbě odkudkoli na světě.

„Nemovitost nabízí něco pro každého – turistické stezky, výhledy na oceán, přímý přístup na písečnou pláž, taneční sál, domácí kino, vnitřní parkoviště až pro 60 aut, vinný sklípek, přistávací plochu pro vrtulníky a další,” řekl Nartey. „Kromě toho je rezidence vzdálena jen pár minut od nejlepších restaurací a vinařství na centrálním pobřeží Kalifornie a jen 30 minut jízdy z Los Angeles nebo San Franciska. Relaxujte, meditujte a čerpejte energii sami nebo jako hostitel akce pro 300 osob – tak či onak, tato nemovitost přináší maximálně luxusní životní styl.”

Rezidence na adrese 7292 Exotic Garden Drive se může pochlubit 180 stupňů širokým panoramatickým výhledem na moře, nádvořím s fontánou, bronzovou a kamennou vstupní branou a vlastními měděnými a bronzovými vstupními dveřmi. Hlavní rezidence o rozloze 1300 metrů čtverečních nabízí pět pokojů; zábavní prostory včetně velkokapacitní rotundy, velkého sálu s onyxovým barem o délce 9 metrů, zábavní haly s lustry z Murana a celoplošnými nástěnnými malbami, formální rodinné místnosti s jídelním výklenkem. Zahrnuje také domácí kino; kuchyni šéfkuchaře s jídelnou; apartmá majitele se starožitným krbem, šatní prostory, dvoupodlažní šatní skříň typu walk-in, domácí bar, osvětlení vyrobené na zakázku, lázeň a saunu, 12hlavovou parní sprchu, venkovní sezónní skříň a terasu, profesionální kancelář a vinný sklípek s kapacitou 3500 lahví a degustační místnost.

Další venkovní vybavení zahrnuje apartmány pro hosty, dům správce, pozorovací venkovní salonek s výhledem na oceán, plně vybavenou kuchyň s troubou na pizzu, výčepním zařízením na pivo a sochařskou zahradu. Samotně stojící nemovitost hraničí s národním mořským parkem National Marine Sanctuary, státním parkem San Simeon a dvakrát ročně nabízí pohled na migraci celé světové populace hřbetních velryb.