bmw-motorrad-concept

BMW Motorrad ukazuje na výstavě CUSTOMBIKE SHOW 2019 dva koncepty

6. 12. 2019 Vyp Od Pavel Srp

Propracované unikátní výtvory a řemeslné zpracovaní nejvyšší úrovně – na výstavu CUSTOMBIKE SHOW, jednu z největších výstav na zakázku vyrobených motocyklů, která se koná od 6. do 8. prosince ve východovestfálském městě Bad Salzuflen, se sjedou nejlepší motocykloví úpravci z celého světa, aby společně ukázali novinky ze světa na zakázku postavených motocyklů. Přes 300 firem ve čtyřech halách návštěvníkům představí na ploše o rozloze 28 tisíc m2více než 1000 na zakázku postavených motocyklů. BMW Motorrad bude mít svůj stánek přímo v centru dění.

BMW Motorrad ve spolupráci s vybranými úpravci již po sedmé ukazuje, jakým způsobem lze upravit jeho modely. Na stánku BMW Motorrad, zabírajícím plochu přibližně 180 m2, se ukáže celkem 11 modelů představujících kompletní spektrum motocyklových úprav – od individuálně upravených sériových modelů po skutečně unikátní, na zakázku postavené motocykly, jejichž realizace vyžaduje mimořádně velkou úroveň řemeslného umu.

Přečtěte si také:  V továrně v Dingolfingu se začalo ručně vyrábět BMW M850i xDrive Gran Coupé THE 8 X JEFF KOONS. Vznikne jen 99 kusů

BMW Motorrad Concept R 18 /2

Absolutním vrcholem expozice je nový koncept BMW Motorrad Concept R 18 /2, který si návštěvníci nyní budou moci po jeho digitální prezentaci na výstavě EICMA exkluzivně prohlédnout zblízka. Tímto moderně pojatým custom motocyklem kategorie Cruiser přidává BMW Motorrad nový aspekt do své kategorie motocyklů „heritage“. BMW Motorrad Concept R 18 si svou úspěšnou světovou premiéru odbyl na přehlídce elegance Concorso dʼEleganza ve Villa dʼEste u jezera Como. Nyní BMW Motorrad na CUSTOMBIKE SHOW představuje druhý senzační koncept, postavený na základech motoru „Big Boxer“. BMW Motorrad Concept R 18 /2 je stylistickým protipólem konceptu R 18, je to dynamický custom motocykl kategorie Cruiser s poněkud drsnějším vzhledem.

Na výstavě budou k vidění také motocykly BMW Motorrad R 5 Homage a BMW Motorrad Vision DC Roadster, které působivým způsobem spojují historii značky s budoucností. Dalšími vystavovanými modely je řada velkolepě přepracovaných motocyklů „SoulFuel Bikes“, postavených na základech současných i historických motocyklů BMW. Dalším vrcholem je Maximator založený na modelu BMW R 1200 C. Upravený motocykl s úzkostlivou péčí postavil vývojový inženýr BMW Motorrad Ulf Musekamp, jenž se podílel také na realizaci rodiny BMW R nineT. Portfolio vystavovaných motocyklů na stánku BMW Motorrad doplní modely Type 18 od úpravce Auto Fabrica, motocykl Achilles von Kraftstoffschmiede, vítěz ceny Class Sultans of Sprint pro tovární úpravce, a další vzrušující deriváty modelu R nineT.

Přečtěte si také:  BMW během Super Bowlu představí novou reklamu s Arnoldem Schwarzeneggerem, Salmou Hayek Pinault a zcela novým čistě elektrickým BMW iX.

Kromě toho jsou BMW Motorrad Concept R 18 /2 a BMW Motorrad Vision DC Roadster exkluzivně prezentovány na výstavní ploše CUSTOMBIKE SHOW v následujících časech: 6. 12. v 16:30, 7. 12. ve 12:00 a 8. 12. v 11:30.

Exkluzivně: BMW Motorrad Option 719

Řada „BMW Motorrad Option 719“ ukazuje, jak moc lze motocykl upravit továrními komponenty. Vysoce kvalitní díly jsou demonstrací, že nabídka speciálních továrních doplňků z programu BMW Motorrad Originálního příslušenství umožňuje vytvořit stroje s vysokým stupněm individuálního stylu.

To vše a mnohem více na návštěvníky čeká od 6. do 8. prosince 2019 na výstavě CUSTOMBIKE SHOW ve veletržním centru města Bad Salzuflen. Otevírací doba je: pátek 12:00–20:00, sobota 10:00–18:00 a neděle 10:00–17:00.