AQ-Passion-25-LE-3

AQ Šrotovné přináší slevu až 96 000 Kč na nové reprosoustavy a možnost vyhrát AQ Passion 25 LE

25. 6. 2020 Vyp Od Redakce

Společnost AQ, výrobce špičkových českých hi-fi reprosoustav a oficiální distributor světoznámých gramofonů Pro-Ject, spustila akci AQ Šrotovné. Jejím prostřednictvím umožní zákazníkům zbavit se starých reprosoustav, které ekologicky zlikviduje a nakoupit moderní reprosoustavy české výroby se zvýhodněním 20 %. Pro odevzdání vysloužilého páru mohou zákazníci navštívit jednu ze značkových prodejen AQ studio a rovnou si odnést reprosoustavy nové. V případě zájmu o nákup online lze objednat jejich svoz na stránkách www.aq.cz/srotovne. AQ pak slevu 20 % vyplatí formou cashbacku přímo na bankovní účet zákazníka.

Na stránkách akce se zákazníci navíc mohou zapojit do soutěže o poslední pár výročních reprosoustav AQ Passion 25 LE v hodnotě 100 025 Kč a 10 voucherů na částku 1000 Kč. Ty bude možné uplatnit v prodejnách AQ studio. Podmínkou účasti je vytvoření videa, ve kterém soutěžící zlikviduje vysloužilé reprosoustavy s výkřikem „Kupuju české bedny AQ“ a jeho poskytnutí ke zveřejnění na oficiálních facebookových stránkách výrobce. O vítězi rozhodně popularita jednotlivých videí.

„Po koronavirové krizi, která se významně dotkla každého z nás, chceme fanouškům kvalitního zvuku nabídnout možnost výhodného nákupu i záminku pro trochu destruktivní zábavy,“ řekl jeden ze zakladatelů společnosti Karel Svoboda. „Přiznejme si, že občas má každý chuť něco rozbít a jen málokdy za to dostane odměnu ve formě 20% slevy a možnost vyhrát bedny za víc než 100 000 Kč.“

Přečtěte si také:  Dyson uvede na trh sluchátka poskytující čistý vzduch a čistý zvuk

Akce AQ Šrotovné mohou zákazníci využít až do 31. 8. 2020 nejen v kamenných prodejnách AQ studio, ale i v internetových obchodech www.hifi-audio.cz, www.aq.cz a www.czc.cz.

AQ-srotovne

Sběratelské AQ Passion 25 LE s audiofilským přednesem

Reprosoustavy AQ Passion 25 LE vznikly k příležitosti 25. výročí založení společnosti AQ. Jsou historicky prvním modelem českého výrobce, který využívá osazení měniči SB Acoustics. Atypická je přitom jejich kombinace s basovými reproduktory společnosti Scan-Speak. Konstrukce reprosoustav čerpá ze zkušeností nabytých při vývoji vlajkové lodi AQ Passion. Nechybí aktivní systém tlumení vnějších stěn BDS, 3D tvarované sendvičové čelo, ani prostorově uložené měniče pro co nejlepší sfázování všech pásem. Samozřejmostí je výhybka ručně konstruovaná technologií D2D, což znamená, že jsou její součástky pájeny přímo jedna na druhou. Odpadají tak kompromisní plošné spoje a vodiče s nedostatečným průřezem.

Kompromisy nelze hledat ani za výhybkou. Ta je totiž s měniči spojena pomocí pájených značkových kabelů Audioquest Rocket 33. Výškovou sekci dostal na starosti nejvyšší model SB Acoustics Satori TW 29 s textilní membránou, který se pyšní příkladným podáním detailů a prostoru. O středy se stará 5“ měnič téhož výrobce s litým košem a polypropylenovou membránou sycenou minerály zajišťující přirozené a přesné podání vokálního pásma. Ohromující a pevné basy pak zajišťuje dvojice reproduktorů Scan-Speak s konickou membránou ze skelných vláken. Výherce se tak může těšit na poslech aparátu, který se směle může pyšnit označením high-end.

Přečtěte si také:  Infinix uvádí na trh novou řadu NOTE 12 5G s fotografickými schopnostmi nové úrovně