Zpěvačka Dua Lipa spolupracuje se značkou Jaguar na na podpoře modelů „PACE“

Zpěvačka Dua Lipa spolupracuje se značkou Jaguar na na podpoře modelů „PACE“

31. 8. 2018 Vyp Od Redakce

Společnost Jaguar a celosvětově známá superstar, zpěvačka a skladatelka Dua Lipa oznámily speciální hudebně-technologickou spolupráci. Britská umělkyně s kosovskými kořeny odhalí výsledek projektu se značkou Jaguar na exkluzivním koncertu v Amsterdamu 3. září. Tento koncert odstartuje sérii akcí po celé Evropě s názvem The PACE: Season 1. Tato kampaň oslavuje populární SUV modely značky Jaguar, mezi které patří vozy E-PACE, F-PACE a I-PACE.

Současná nejsledovanější hudebnice na světě Dua Lipa nebude vystupovat s dalšími umělci, ale s novým vozem Jaguar I-PACE. Jde o elektrické SUV s nulovou emisí výfukových plynů a zrychlením z nuly na 100 km/h za 4,8 sekundy.

„Miluji, když svou hudbou a koncerty posouvám hranice, a právě to se podaří díky našemu partnerství. Jde o projekt, který kombinuje hudbu a technologie značky Jaguar. Jsem si jistá tím, že si moji fanoušci výsledek naší spolupráce zamilují. Vše bude odhaleno 3. září v Amsterdamu,“ dodala Dua Lipa ke spolupráci. „Jsem nadšená z toho, že moje první auto bude I-PACE a že tak pomůžu razit cestu pro novou generaci elektrických automobilů.“

Vyvrcholení spolupráce mezi zpěvačkou Dua Lipa a značkou Jaguar můžete sledovat 3. září na sociálních sítích: FacebookYoutubeTwitter a Instagram nebo webových stránkách značky Jaguar.

https://www.youtube.com/watch?v=CnW_-d6lcFM&feature=youtu.be