Známe všechny nejlepší restaurace Česka pro rok 2021

Známe všechny nejlepší restaurace Česka pro rok 2021

24. 11. 2020 Vyp Od Redakce

Prestižní knižní průvodce po zážitkových restauracích celého Česka se jmenuje Nejlepší restaurace oceněné Zlatými lvy 2021. Letos vychází již po osmé a svým čtenářům dává nahlédnout do nejnovějšího výběru gastronomických podniků, sestaveného nakladatelstvím TopLife Czech na základě profesionálního hodnocení inspektorů projektu. Díky finanční podpoře partnerů je projekt nakladatelství TopLife Czech jediným skutečně nezávislým a objektivním hodnocením kvality restaurací. Za podporu děkujeme generálnímu partnerovi PPF bance a oborových partnerům: Bidfood Czech Republic, Korunní a Stella Artois.

Podniky jsou na základě propracované metodiky oceňovány pečetí s jedním, dvěma nebo třemi Zlatými lvy. Jeden lev značí výbornou kuchyni a kvalitní obsluhu, dva lvi slibují vynikající gastronomii a bezchybnou obsluhu a tři lvi zaručují mimořádný gurmánský zážitek a vysoce profesionální servis. Na hodnocení se podílí tým inspektorů, kteří restaurace pravidelně anonymně navštěvují a podle jednotné a přísné metodiky sledují kvalitu a estetiku servírovaných pokrmů, úroveň servisu, celkovou atmosféru restaurace a další nezbytné ukazatele kvality. Pečetěmi se Zlatými lvy jsou viditelně označeny všechny oceněné restaurace.

Přečtěte si také:  Nejdražším koníčkem Čechů je cestování, utrácejí ale také za návštěvy restaurací a posezení s přáteli

Prestižní průvodce Nejlepší restaurace oceněné Zlatými lvy 2021 nastavuje zrcadlo aktuálnímu stavu české gastronomie. Čtenářům se představuje špička české gastronomie zastoupená 93 restauracemi ze všech regionů Česka.

Publikace vyšla 18. listopadu 2020. Doporučená maloobchodní cena je 660 Kč.

Foto: pxhere.com