Z dovolené v Bulharsku si odvezete nevšední zážitky

Z dovolené v Bulharsku si odvezete nevšední zážitky

27. 8. 2019 Vyp Od Komerční sdělení

Léto přeje cestování, a i když se srpen pomalu chýlí ke konci, ještě se s námi nerozloučilo. Pokud jste tedy zatím nestihli vyrazit na dovolenou, rozhodně si není proč zoufat. Naopak přichází čas to napravit. V České republice samozřejmě najdeme celou řadu zajímavých turistických cílů, na koupání nám už ale zbývá maximálně pár týdnů. Nicméně i během celého září si můžeme dosyta užít sluníčka v některé z oblíbených destinací na jihu Evropy.

Prodloužit si léto je snadné

Pokud s pomalu se blížícím podzimem vyrazíme směrem k rovníku, můžeme si zařídit i několik týdnů léta navíc. Zatímco se u nás pomalu ochlazuje, v řadě zemí teprve v září opadnou největší vedra. A není třeba cestovat do vzdálených oblastí ležících téměř na druhém konci světa; skvělé počasí na nás bude čekat i v oblíbeném Bulharsku.

Proč se vydat právě do Bulharska

Bulharsko je oblíbenou destinací občanů České republiky dlouhou řadu desetiletí. Dnes už se ovšem málokdo vydává na několikadenní cestu vlakem přes Slovensko, Maďarsko a Rumunsko. Letadlem se do malebné země na Balkánském poloostrově pohodlně dostaneme za pár hodin. Čekat nás tu budou nádherné pláže a Černé moře, ve kterém můžeme zahlédnout i delfíny. A hlavně se tu skvěle koupe, sluní a relaxuje.

Na dovolené v Bulharsku bychom neměli opomenout místní památky, přírodní krásy a výtečnou kuchyni

Bulharsko ale není jen rájem milovníků lenošení na pláži. Najdeme tu celou řadu úchvatných řeckých, římských i byzantských památek. Dlouhé hodiny nebo i celé dny můžeme strávit prohlídkami pevností, starých hrobek i přírodních jeskyní a přístavů. A opomenout bychom neměli ani místní kuchyni.

Vyražte na dovolenou do Bulharska s osvědčenou cestovní kanceláří

Hledáte ten pravý zájezd do Bulharska? Na cpatravel.cz/bulharsko ho zaručeně najdete. Můžete si vybrat z široké škály hotelů na oblíbeném Slunečném pobřeží, v Primorsku i na Zlatých Píscích. Dovolená Bulharsko v komfortním hotelu je zážitek, na který budete dlouho vzpomínat.