Trendy v pánské módě

Trendy v pánské módě

28. 8. 2019 Vyp Od Komerční sdělení

V oblékání to mají snadnější dámy než pánové. Mylně se domníváme, že muži nechtějí tolik přemýšlet o oděvu či je nezajímá funkčnost jednotlivých kousků oblečení. V nabídce většiny obchodů jsou víceméně ty stejné kousky. Basic linie doplňují kolekce, v nichž se příliš neexperimentuje. Pánové musí hledat a můžeme vám prozradit, že bádání to nebude marné.

Móda pro každého muže

Můžeme souhlasit s tím, že většina mužů netráví tolik času nakupováním jako dámy. Nebaví je trávit v obchodech celé hodiny. To ovšem neznamená, že si nepotrpí na styl, a právě na to, jak oděv vypadá, z čeho je vyroben, jestli bude pohodlný a jestli vydrží. Máme dobrou zprávu! Za hledáním kvalitního oděvu nemusí pospíchat do přeplněného obchodního centra. Internetové obchody nabízejí kousky, jež byste v kamenných prodejnách složitě hledali. Jedním z těchto obchodů je Bolf.cz (https://www.bolf.cz). Tady naleznete jedinečné kousky oblečení různých stylů a designu. Můžete vybírat od elegantních moderních artiklů až po pohodlné sportovní oblečení. Důmyslně řešené oděvy budou sedět každému. Ať jste menšího vzrůstu, silnější postavy nebo naopak disponujete ideálními mírami, určitě si vyberete.

Pánské podzimní trendy

Rozebírat podzimní módu je zejména s ohledem na poslední roky komplikované. V podstatě nemusíte ještě zabalovat šortky či sandály, protože meteorologové slibují teplý podzim. Abychom ale něco doporučili, můžeme se zaměřit na skutečně flexibilní kousek šatníku. Trička. Ta lze vynést v teplém počasí jen tak, obléknete přes ně bundu či svetr. To pak můžete sundat, když jste například na návštěvě. Ale jaká vybrat? K jednobarevným kalhotám můžete zvolit i nápaditý potisk. Kdo je odvážný, může si vzít sako. Také trendy tričko s designem skvěle oživí celý outfit.

Základem šatníku jsou jednobarevné variace, které nosíme nejčastěji, proto dbejte na složení materiálu. Nejlepší bude bavlna, v níž se nezpotíte, zároveň je flexibilní, tak se přizpůsobí vašemu pohybu. Inspirujte se na stránkách značky Bolf: https://www.bolf.cz/cze_m_Panska-moda_Panska-tricka-816.html. Právě zde najdete klasiku i odvážnější kousky, takže si vybere každý. A módní podzim může začít.

cze_pl_Vinove-panske-tilko-s-kapuci-Bolf-1266-73538_1

Zdroj foto: Bolf.cz