Yamaha představuje kolekci Paddock Blue inspirovanou závody

Yamaha představuje kolekci Paddock Blue inspirovanou závody

23. 9. 2019 Vyp Od Redakce

Od svého založení v roce 1955 se společnost Yamaha zúčastnila mnoha závodů a v řadě z nich zvítězila. Závodění se tak stalo přirozenou součástí jejího DNA. Soutěživý duch je hluboce zakořeněn v základních hodnotách, které značka Yamaha vyznává, což již sedmdesát let dokazuje svou účastí na závodech světových šampionátů v prakticky všech nejdůležitějších silničních i motokrosových kategoriích.

Staňte se součástí závodní rodiny Yamaha

Kolekce Paddock Blue Yamaha z vysoce kvalitních funkčních tkanin se vyznačuje dynamickým designem a dokonale odráží filozofii značky zaměřenou na ryzí závodění. Paddock Blue zaručuje dokonalý vzhled i pohodlí za všech okolností a je nezbytností pro jezdce, tým i fanoušky, kteří chtějí demonstrovat svou příslušnost ke značce a stát se nedílnou součástí závodní rodiny Yamaha.

Oblečení Paddock Blue 2020: Evoluce závodního ducha Yamaha

V roce 2020 dochází k rozšíření a evoluci řady Paddock Blue uvedením úžasné nové nabídky oblečení pro muže, ženy i děti. Sortiment triček, mikin, polokošil a svetrů je širší než kdykoli dříve a nabízí individuální styl zahrnující modročerné barvy, které jsou pro značku Yamaha charakteristické. Mnoho z nich má na zádech rovněž nový potisk ve stylu páteře.

Přečtěte si také:  Yamaha představila novinky u sněžných skútrů pro rok 2021

Zcela nové černé softshellové jezdecké bundy pro muže i ženy jsou ideální do města a disponují kompletní certifikací CE, včetně chráničů ramen a loktů a volitelného chrániče páteře.

Nové modročerné hybridní bundy nabízejí vysoký komfort i za nízkých teplot. Díky pružné a mimořádně pohodlné tkanině se nové sportovní kalhoty a kraťasy skvěle hodí pro práci i volný čas.

Sladěné doplňky Paddock Blue

Kolekce doplňků a příslušenství Yamaha Paddock Blue pro rok 2020 obsahuje nový lehký batoh v modré nebo černé barvě a tašku na helmu s kapsou na přední straně. Na drobné předměty je tu pak nová ledvinka a také zcela nepromokavá motorkářská ledvinka, kterou lze nosit kolem pasu nebo šikmo přes rameno.

Sortiment Paddock Blue 2020 bude k dostání od podzimu 2019 u prodejců Yamaha.

TIP: Hledáte nové moto oblečení, motodíly anebo příslušenství? Už nemusíte. Našli jste je!