Yamaha nabízí certifikované jezdecké vybavení

Yamaha nabízí certifikované jezdecké vybavení

15. 4. 2019 Vyp Od Redakce

Kolekce certifikovaného jezdeckého vybavení Yamaha pro rok 2019 je k dispozici, jezdcům nabídne mimořádné vlastnosti a zajistí prvotřídní bezpečnost.

Díky spolupráci se spolehlivými partnery a úsilí věnovanému uskutečnění společné vize je společnost Yamaha připravena představit novou generaci jezdeckého vybavení. Všechny produkty byly navrženy speciálně pro společnost Yamaha a při výrobě pečlivě kontrolovány. Všechny byly vytvořeny s ohledem na jezdce, aby jim poskytovaly maximální funkčnost s dokonalou bezpečností.

Ať už dojíždíte do práce, nebo si užíváte projížďky ulicemi města či adrenalinové jízdy v terénu, certifikované jezdecké vybavení Yamaha je vyrobeno způsobem, který vám zajistí mimořádné pohodlí a volnost pohybu. Naší prioritou je vaše bezpečnost. Všechny produkty proto absolvovaly velmi náročné testy a obdržely certifikaci CE, která je zárukou, že překračují požadavky norem. Jízdu si tak užijete ještě více.

Oblečení Adventure, určené pro všechny dobrodruhy, obsahuje například chrániče ramen, loktů, kolen a boků, vyztužené, odolné tkaninové pláty z polyesteru 6000 či voděodolné, prodyšné vložky 3 v 1. Rukavice Adventure jsou vyztužené a umožňují ovládání dotykových obrazovek. Bez ohledu na to, za jakým dobrodružstvím se vydáte, tato výbava vás jistě nezklame.

Při dobrodružstvích ve víru velkoměsta vašim nárokům dokonale vyhoví oblečení určené pro jízdy ve městě. K dispozici je celá řada stylových krátkých i dlouhých bund se špičkovými ochrannými prvky. Všechny bundy jsou vyrobeny z materiálů odolných proti opotřebení a obsahují chrániče ramen a loktů, s možností volby páteřového chrániče.

TIP: Hledáte nové moto oblečení, motodíly anebo příslušenství? Už nemusíte. Našli jste je!

Pro segment Hypernaked máme speciální nabídku kožených a textilních bund vyrobených z odolných materiálů s integrovanou membránou H2Out, doplněných materiálem Flextenax zajišťujícím mimořádnou pružnost.

Styl a bezpečnost při jízdě ve městě vám zajistí jezdecké džíny z kolekce oblečení Yamaha pro rok 2019. Jsou ušity z odolné tkaniny a vybaveny upravitelnými, vyjímatelnými chrániči kolen, případně chrániči boků.

Ať už se vydáte kamkoli, nezapomeňte na správné oblečení z kolekce certifikovaného jezdeckého vybavení Yamaha, které si můžete prohlédnout na adrese www.yamaha-motor.eu.