Výstava vozů Porsche v Olympii nabídne závěrečný víkendový program

Výstava vozů Porsche v Olympii nabídne závěrečný víkendový program

24. 5. 2019 Vyp Od Pavel Srp

Jedinečná výstava automobilů s názvem Naše Porsche show v obchodním centru Olympia Brno se blíží ke konci. Historické i nejnovější modely vozů Porsche obdivují návštěvníci centra už od 10. května. Mezi více jak dvěma desítkami aut jsou skutečné skvosty, které potěší oko každého milovníka rychlých vozů, ale i laiků. K vidění je například evoluční řada modelu Porsche 911, nebo unikátní model Porsche 959. Nechybí dokonce ani model traktoru, který automobilka Porsche ve svých začátcích vyráběla. Výstava skončí tuto neděli 26. května a organizátoři si pro návštěvníky připravili poslední doprovodný program.

V sobotu i v neděli od 13 do 18 hodin se budou moct zájemci vyfotit ve sportovním voze Porsche 997 GT3 Cup a pomocí aplikace Printka si fotografie na památku vytisknout. Porsche 997 GT3 Cup bylo vyrobeno v roce 2009 v limitovaném počtu kusů, půjde tedy o vzácnou příležitost se s tímto krásným a rychlým „závoďákem“ vyfotit a zblízka si ho prohlédnout. Automobil má objem motoru 3,6 litru.

Porsche 997 GT3 Cup

Třítýdenní výstava v brněnské Olympii přilákala už tisíce návštěvníků. „Jsme moc rádi, že se tento typ výstavy setkal u veřejnosti s pozitivním ohlasem. Příležitost prohlédnout si při nákupech ještě tyhle krásné sportovní a historické vozy jedné z nejslavnějších automobilových značek, je našimi návštěvníky velmi dobře kvitována. Určitě to tedy není naposledy, kdy jsme mezi obchody a pasáže nainstalovali automobilové krásky,“ popsal spokojenost centra i návštěvníků ředitel OC Olympia Brno Jan Pazour.