Vylaďte svůj outfit. Při nákupu telefonu Samsung Galaxy S20 FE získáte boty Vasky Teny ve stejné barvě

Vylaďte svůj outfit. Při nákupu telefonu Samsung Galaxy S20 FE získáte boty Vasky Teny ve stejné barvě

26. 10. 2020 Vyp Od Pavel Srp

Zákazníci, kteří od 26. října do 8. listopadu zakoupí u jednoho z vybraných prodejců telefon Samsung Galaxy S20 FE v jakékoli variantě, mají možnost získat voucher na boty Vasky Teny v hodnotě 2 799 Kč.

„Nová řada Galaxy S20 FE nabízí pestrou škálu šesti barevných variant, ze které si vybere určitě každý. A protože mobilní telefon se stává čím dál více také módním doplňkem, nabízíme zákazníkům možnost doplnit ho botami Vasky Teny ve stejné barvě,“ říká Tomáš Balík ředitel mobilní divize společnosti Samsung Electronics Czech and Slovak.

Galaxy S20 FE a Vasky v dokonalém spojení

Stejně jako naslouchal Samsung svým fanouškům při vývoji nového Galaxy S20 FE, kladou Vasky důraz na spokojenost svých zákazníků tím, že jim nabízejí poctivé, ručně šité boty, u kterých vědí, kdo a z čeho je vyrobil.

Samsung spouští v České republice prodej nejnovějších smartphonů Galaxy S20 FE

„Snažíme se naplnit přání a očekávání našich zákazníků, kteří vždy očekávají kvalitu, a především spolehlivost. Řídíme se heslem Tomáše Bati Náš zákazník, náš pán. To je přesně to, co máme se Samsungem společné,“ říká Václav Staněk, zakladatel a majitel úspěšné obuvnické společnosti Vasky ze Zlína.

V návaznosti na uvedení modelu Galaxy S20 FE v šesti barevených varinatách, včetně barvy Cloud Mint, představily Vasky novou barvu bot Teny Mint. Ke každé barevné variantě telefonu Galaxy S20 FE jsou nyní k dispozici odpovídající barvy bot Vasky, takže zákazníci můžou skvěle propojit vzhled mobilního telefonu s poctivými, ručně vyrobenými botami.

Jak akci využít?

Nejprve je potřeba zakoupit mobilní telefon Glaxy S20 FE u jednoho z vybraných obchodních partnerů Samsung. K získání voucheru je nutné zaregistrovat se na www.samsung-bonus.eu/cz, a to nejpozději do 14 dnů od nákupu, nejpozději však do 8. listopadu 2020.

Po registraci zadá zákazník údaje o objednávce podle znění pravidel. Po validaci vyplněných údajů je zákazníkovi na email zaslán voucher s unikátním kódem na boty Vasky Teny.

Přečtěte si také:  Samsung přináší nejnovější funkce z řad Galaxy Z Fold5, Z Flip5, Tab S9 a Watch6 na předchozí zařízení

Jakmile zákazník získá voucher, na stránkách vasky.cz si vybere boty Vasky Teny v požadované barvě a velikosti a uplatní voucher v plné výši ceny bot Vasky Teny, včetně nákladů na dopravu. Vasky zašlou vybrané boty do 14 dnů. Voucher je možné uplatnit do 31. ledna 2021.