Vinná tramvaj opět vyjela do pražských ulic

Vinná tramvaj opět vyjela do pražských ulic

1. 6. 2022 Vyp Od Pavel Srp

Ve čtvrtek 19. května opět vyjela ve večerních hodinách ze Senovážného náměstí tramvaj plná vína a dobré nálady. Projížďku vinnou tramvají již po několikáté organizovala pražská skupina Vinograf. Pro návštěvníky byla nachystaná speciální degustační nabídka šesti vín a doprovodného občerstvení, které “cestujícím” podávali sommelieři.

Zážitková degustace v podobě jízdy historickou tramvají se mezi návštěvníky stala velmi oblíbenou, svědčí o tom i její plná obsazenost. Tramvaj vyjíždí ze speciálně zprovozněné zastávky „Vinografská“ a následně dvě hodiny brouzdá Prahou, nechybí ani tradiční zastávka s programem na Letné. Svou trasu pak končí v nové pobočce Vinografu v Korunní ulici.

K degustaci bylo pro návštěvníky společně s občerstvením nachystáno celkem šest vín, a to Leo Winexcellence, Spumante Rosé Extra Dry, Huls Riesling 2020, Filiberk Neuburské 2020, Brundlmayer Rosé 2021, Chateau Vieux Bourg, Morgon 2020 a Domaine Bousquet, Petite Immortelle 2020.

Vinograf_tramvaj

Vzhledem k pozitivním ohlasům, se kterými se vinná tramvaj setkává z řad návštěvníků, nyní Vinograf tuto službu nabízí jako balíček. Klienti mohou využít degustační tramvajové jízdy obsluhované Vinografem pro své firemní i soukromé akce.