Vilapark Klamovka – rezidenční projekt pro milovníky metropole

Vilapark Klamovka – rezidenční projekt pro milovníky metropole

25. 3. 2022 Vyp Od Komerční sdělení

Bydlet mimo metropoli? Nepředstavitelné? Právě pro zájemce, kteří svůj život spojili s tepem velkoměsta, se realizuje jedinečný bytový projekt Vilapark Klamovka. Cílí na movitou a s metropolí spojenou klientelu, která touží po zajímavém architektonickém konceptu a nejvyšších standardech vybavení. Prodej byl právě spuštěn a v katalogu se nachází 117 bytových jednotek různých dispozic ve dvou odlišných typech domů. S výhledem na město nebo raději v záplavě zeleně?

Kousek od Smíchova

Za výstavbou nedaleko od Smíchova stojí společnost Metrostav Development, která se pro tentokrát zaměřuje na úspěšné zájemce, kteří touží žít v samém centru dění. Nové bydlení na Praze 5 je přímo vedle bývalého zámeckého parku Klamovka a je perfektně dostupné městskou hromadnou dopravou. Ke každému bytu si lze navíc dokoupit garážové stání v podzemí. Benefitem lokality je dostupnost i veškerá sociální a občanská vybavenost v okolí, do obchodního centra Anděl je to nadto jen několik málo minut tramvají.

Přečtěte si také:  Středomořské klima, historická města, gastronomie a 18% růst cen nemovitostí. Španělsko láká miliony turistů i investory

S výhledem na město nebo v zeleni

Rezidenční projekt Vilapark Klamovka je rozdělen na dva bytové soubory, přičemž část je s výhledem na město, naopak viladomy jsou usazeny v zelené zahradě poskytující neskutečný relax. V obou typech domů se nacházejí jednotky od 1+kk po 4+kk. Čtyřpokojové byty mohou být též v mezonetové úpravě, což ocení všichni, co mohou pracovat z domova a jeden pokoj poslouží jako pracovna. V části s výhledem na město se nachází i penthouse 5+kk s terasou a odzbrojujícím výhledem na pulzující metropoli. Přesné rozmístění jednotek lze dohledat na webu projektu. Ke všem bytům přináleží balkony, lodžie, terasy nebo předzahrádky v přízemí.

mangazine.cz_vilapakrklamovka_01

Pro nejnáročnější klienty

Pro koho jsou určeny byty? Jednoznačně pro všechny, co nemohou žít mimo velkoměsto a milují příležitosti, ale lpí na kvalitě a nejvyšších standardech. V základu jsou proto dřevěné plovoucí podlahy, velkoformátové obklady a dlažba španělského výrobce Pamesa nebo keramika značky Villeroy & Boch či baterie HANSGROHE. Potěší jistě i interiérové a vstupní dveře nejvyšší kvality od renomovaného dodavatele VETOS.