Věděli jste, že na citace, formátování a finální opravy vaší diplomky nemusíte být sami?

Věděli jste, že na citace, formátování a finální opravy vaší diplomky nemusíte být sami?

23. 3. 2020 Vyp Od Komerční sdělení

A dokonce tyto služby můžete obdržet v sympatickém balíčku společně s tiskem a vazbou! Napsat originální dílo, které u komise vzbudí nadšení, to je samozřejmě jen ve vašich rukou. Ale se všemi drobnými úkony, které dokážou přidat týdny mravenčí práce, si s klidným srdcem nechte pomoci.

Korektura diplomové práce i bakalářské práce je nutností

Nezáleží na tom, jak moc si věříte. I když jste to běžně vy, kdo ostatním kontroluje pravopis, stylistiku a vzhled textu, v tomto případě platí ono okřídlené úsloví – víc očí víc vidí. Korektura bakalářské práce či formátování bakalářské práce přitom nejsou o nic méně podstatné než u „diplomky“. Může vám ji zadarmo udělat kamarád, ale kdo se tři, nebo dokonce šest let snažil dosáhnout co nejlepších studijních výsledků, pravděpodobně nechce nic nechat náhodě.

Přečtěte si také:  Nepříjemný orgasmus? Někdy ho má polovina lidí, ukazuje studie

formatovani-bakalarske-prace-2

A když už jste u toho, co si ještě ulehčit námahu?

Formátování diplomové práce, korektura a stylistika jsou totiž jen začátek. Profesionálové vám současné nabídnou i další služby, mezi něž patří všeobecně nepopulární tvorba citací a zdrojů nebo překlad abstraktu – anglicky sice umíme skoro všichni, ale ne nutně na akademické úrovni. Určitě využijte také kontrolu plagiátorství, vaši profesoři ji totiž provádět budou, je proto dobré mít stoprocentní jistotu, že vás na ničem nenachytají. K obvyklým službám dále patří tvorba prezentace a konečně tisk a vazba závěrečných prací.

Profesionalita textu – nejlepší vizitka každé firmy

Říkáte si, že mnoho ze služeb, o nichž jsme mluvili, by určitě mohly využít i podnikatelské subjekty? Máte pravdu, a PROFIFORMÁTOVÁNÍ.CZ má právě pro překladatelské a vydavatelské společnosti i další firmy, jimž záleží na vzhledu, správnosti a grafické úpravě textu, speciální nabídku. Studenti i pracující mohou na webových stránkách této společnosti nahlédnout do ceníku – výsledná sazba se odvíjí od rozsáhlosti textu a od toho, jak rychle ho budete potřebovat.

Přečtěte si také:  PUMA partnerem profesionálního závodního týmu Janík Motorsport

formatovani-bakalarske-prace-3