V portugalském resortu Quinta do Lago bude prodána luxusní vila s rozlohou 1537 m²

V portugalském resortu Quinta do Lago bude prodána luxusní vila s rozlohou 1537 m²

19. 3. 2019 Vyp Od Redakce

Aukční dům Concierge Auctions bude prodávat vilu Villa San Lorenzo v Quinta do Lago, nejexkluzivnějším rezidenčním a golfovém středisku v portugalském regionu Algarve. Pro aukční dům Concierge Auctions, který působí ve 27 zemích a 40 amerických státech a teritoriích, se bude jednat o první prodeje v Portugalsku. Tato nemovitost, dříve nabízená za 20 milionů eur, bude prodána 30. dubna v absolutní dražbě. Dražba bude zahájena dne 25. dubna.

Vila s devíti ložnicemi a devíti koupelnami se nachází na neobvykle prostorném dvojitém pozemku o celkové rozloze 1537 metrů čtverečních. Vila, postavená ve středomořském architektonickém stylu, nabízí vzdušné a otevřené bydlení zdobené mramorovými sloupy, kazetovými stropy a krásným obložením. Vila je ideální pro zábavu, je vybavena velkou kuchyní s jídelnou, vinným sklípkem, domácím kinem, bazénem, saunou a plně vybavenou venkovní kuchyní. K pozemkům patří pěstěná zahrada s vířivkou s červeným kachličkovým obložením a kamennou terasou.

Přečtěte si také:  Jediné vyrobené hodinky 'PRIM ORLÍK DLC - Věrni zůstaneme' půjdou do charitativní dražby na podporu českých vojáků a veteránů

Quinta do Lago je světovou destinací pro turisty i rezidenty. Resort ležící v populárním regionu Algarve má přístup jak k Atlantskému oceánu, tak k přírodnímu parku Ria Formosa s velkou rozmanitostí fauny a flóry. Quinta do Lago, které pokrývá plochu 1500 akrů, je oblíbenou destinací příznivců golfu. Je domovem světově proslulých golfových hřišť včetně golfového hřiště San Lorenzo a golfového hřiště Quinta do Lago. Tento resort nabízí také vodní sporty, včetně jízdy na vodním skútru a jachtingu. Quinta do Lago jako samostatná komunita nabízí svým rezidentům pohodlí i bezpečnost.

Letiště Faro, odkud je možno doletět do Londýna za 2 hodiny 40 minut, do Dublinu za 2 hodiny 55 minut a do Paříže za 2 hodiny 40 minut, je od Quinta do Lago vzdálené pouhých 30 minut jízdy.

Přečtěte si také:  V Česku byl za pět milionů prodán unikátní diamant barvy Fancy Intense BLUE

Charlie Smith, evropský poradce aukčního domu Concierge Auctions, uvedl: „Jsme potěšeni, že představíme model Concierge Auctions v Portugalsku, dlouhodobě oblíbené destinaci osob kupujících druhý dům, z důvodu vynikající kvality života a populárního programu Golden Visa. Quinta do Lago nabízí to nejlepší z portugalského životního stylu a stalo se jedním z nejvyhledávanějších evropských středisek jak pro rekreanty, tak pro kupce nemovitostí.“

Vila bude zpřístupněna pro prohlídky denně od 13:00 do 16:00 hodin nebo po domluvení schůzky.