V Miami je za 68 milionů dolarů na prodej nemovitost s rozlohou 1300 m² a vlastním dokem

V Miami je za 68 milionů dolarů na prodej nemovitost s rozlohou 1300 m² a vlastním dokem

15. 2. 2019 Vyp Od Redakce

Nemovitost o celkové rozloze 1300 m², v minulosti nazvaná „nejdražším prodejem v Coral Gables” by dle očekávání měla během online dražby konané dne 22. března přitáhnout globální pozornost

Nemovitost o celkové rozloze 1300 m², která se nachází jihozápadně od Miami na Floridě ve městě Coral Gables, obklopená vzácným oboustranným 175metrovým vodním přístupem k zálivu Biscayne, bude příští měsíc prodána prostřednictvím online dražby aukčního domu Concierge Auctions. Tento dům, který byl v minulosti označen jako „nejdražší rezidenční prodej v Coral Gables” za cenu 25 milionů amerických dolarů, prošel renovacemi a v současné době je oceňován na 68 milionů amerických dolarů. Tato nemovitost se bude prodávat s vybavením v absolutní dražbě ve spolupráci s Marcem Hameroffem ze společnosti Engel & Völkers. Dražba bude probíhat od 19. do 22. března. Oznámení o aukci následuje po úspěšném prodeji nemovitosti Playa Vista Isle v Hillsboro Beach, která dosáhla doposud nejvyšší prodejní ceny v aukci v USA.

Minimalistická nemovitost, která byla navržena Gracielou Leanza na adrese 41 Arvida Parkway, je vybavena osvětlujícími instalacemi Hidalga Monci, které při vstupu do sídla nahrazují sochy. Koupelny jsou vybaveny skleněnou mozaikou společnosti SICIS, stejně jako bazén navržený společností Estudio Arqué spolu s evropskými povrchovými úpravami. Dům zdobí také betonové exteriérní stěny z materiálů společnosti Parex-Lanco a technologie domácí automatizace společnosti Crestron a Sonos.

„Tato dražba představuje výjimečnou příležitost vlastnit exkluzivní nemovitost těchto rozměrů a velikosti v Coral Gables s nábřežím po obou stranách domu,” řekl Hameroff. „Při vytváření tohoto minimalistického mistrovského díla nebyl vynechán jediný detail – je to skutečně jedinečná současná oáza s úchvatnými výhledy na záliv Biscayne.”

Objekt s devíti ložnicemi nabízí elegantní designovou kuchyni, domácí spotřebiče profesionální úrovně, spižírnu a jídelnu; hlavní obývací prostory s výhledy na oceán, přístupem na terasu, šatnu vybudovanou na zakázku, vířivku, zakázkové mramorové umyvadlo a stolek, sprchový kout; bar se dřezem; pracovnu/knihovnu; oddělené ubytování pro kapitány přiléhající k doku; apartmán pro chůvu a garáž pro pět automobilů. Venkovní část zahrnuje třípodlažní terasy, relaxační prostory u bazénu, venkovní kuchyň a krytou jídelnu, odrostlé palmy a přímý výhled na východ slunce. Součástí areálu je i chráněný dok, ve kterém může kotvit obrovská jachta o délce přibližně 60 metrů.

Další informace najdete na webových stránkách aukčního domu Concierge Auctions.